Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális segédeszköz használa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális segédeszköz használata szex közben? Nem megalázó egy kicsit? Vagy csak az izgalmakat fokozza?

Figyelt kérdés
Egész jól alakul egy csajjal valami most, szexeltünk már többször is. Viszont van egy kis gond: nem vagyok elég neki, még egyszer sem elégült ki tőlem, emiatt kicsit passzív is az ágyban, de látom, hogy megbántani sem akar. Arra gondoltam, hogy meglepem egy ilyen vibrátorral, amit fel is lehet dugni. Az már biztos, hogy élvezi az ilyesmit, kérdés, hogy akkor is, hogyha épp férfivel van? Pettingnél vetném be, hogy hátha könnyebben a csúcsra jut, sőt, dugás közben is akár a csiklóját izgatnám vele. Szerintetek tetszene neki, vagy csak szánalmasnak nézne? És férfi szempontból sem tudom, hogy most ez nekem megalázó lenne, vagy pont hogy fokozná az élvezeteket? Vélemények, tapasztalatok? 24f, a csaj 23

2020. nov. 20. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod probald ki vagy probalkozz jobban, nyalast javaslom kerdezd meg hogy szereti
2020. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Részemről inkább fokozza az élvezetet. Próbáljátok ki, szerintem megéri.
2020. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már beszélni vele, de leráz azzal, hogy neki idő kell, amíg feloldódik, stb, de nem vagyok benne biztos, hogy őszinte. Attól félek, nehogy azt érezze, hogy még a vibri is jobb, aztán elhagy. Ha tudnám, hogy nem ez lesz, nagyon szívesen bevetnék ilyesmit.
2020. nov. 20. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem megalázó! Használd csak nyugodtan, mert van akinek tetszik is ha a pasi nem kunkurenciának tartja a vibrátort, hanem élvezi, hogy azzal is kényeztetik.
2020. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem megalázó!

Az ember legalább szex közben ne legyen álszent a párjával!

2020. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy megalázó lenne. Én is gondolkodom rajta, a barátnőmet nem igazán sikerül csúcsra juttatnom, mert neki nehezebben megy, így gondolkodom, hogy mit tudnék tenni az ügyben. Teljesen természetes ha örömet akarsz szerezni a párodnak.
2020. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lehet bevetem az eszközt. Még nem vagyunk hivatalosan együtt, csak alakul, ezért nem ronthatok el semmit.
2020. nov. 20. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!