Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan tapasztalatotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan tapasztalatotok, hogy egy kinézetre menő pasi, vagy csinosan ribis lány nulla az ágyban?

Figyelt kérdés
Pls senki se oltogasson kamusztroikkal. Olyan érdekel, hogy veletek vagy ismerősötökkel fordult e elő olyan, hogy egy pasi szexistennek tűnt, viszont az ágyban lúzer, vagy egy nő nagyon csinos és kívánatos volt, a szexben mégse kielégítő. Lehet ez személyiség miatt is, más miatt is.

2020. dec. 3. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy valaki jól néz ki, az semmit nem jelent.

Voltam én gyönyörű lánnyal, aki szart sem tudott, se orálisan, se sehogy.

De voltam olyannal is, aki átlagos csaj volt, és kiszivta belőlem meg a lelket is!

A külalak csak egy dolog.

F/34

2020. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Nincs
2020. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fordított helyzetben voltam már. Szerény, egyszerű lány, nem is divatos, csöndes, kis aranyos. Nem is nagyon mertem elhívni hozzám, csak sokadik randin. Hát, amit kaptam tőle, még a hajam is belereszketett. Egy évig voltunk együtt, életem legszebb éve volt..
2020. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Volt bizony. Még úgy 14 éve egy csaj meglehetősen vonzó volt, összejöttünk. Csak missziben mehetett. Hogy végülis jó volt-e neki/elélvezett-e vagy sem, az végülis nem derült ki. Vagy már nem emlékszem rá. Bár ha fergeteges orgazmusai lettek volna, arra azért emlékeznék. Nem borotválta (értsd: amatőr partvis volt odalent) s nem akarta, hogy szanaszét nyaljam. Az egyetlen, ami jó volt, hogy nagyon kellemesen szűk volt s nagyszerűen illeszkedett a farkincámra. Ennyi jó volt. A külseje s kisugárzása alapján jobbnak s nyíltabbnak reméltem. Valószínűleg akkor még nem volt elég érett s tapasztalt vagy ki tudja, mi lehetett. Mindenesetre úgy 1-2 hónapig vele voltam, mert akkor valamiért vonzódtam hozzá.
2020. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja és arról nem beszélve, hogy a gyönyörű nők gyakran úgy érzik, hogy nekik elég ha azok...

Mikor ilyennel voltam a látvány mikor feltérdelt nekem, az eszméletlen volt, de ennyi.

Miközben az átlagos, nem okadék ☝️ nők, sokszor sokkal jobban oda teszik magukat az ágyban.

Nem általánosítok, mint az életben semmiben sem, de ezt tapasztalom,elég sokszor.

1-es voltam.

2020. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ha a ránézésre menő pasi, vagy a bombanő szar az ágyban, akkor ő így alapjáraton az és később se lesz vele jó, mert ilyen fajta, hogy mondjuk ezt azt nem akarja nem törődk stb, vagy idővel jó lehet? Melyik az életszerűbb?
2020. dec. 3. 13:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen! Nagyon csini volt a lány. Ruhában is, meztelenül is. Az ágyban meg csak feküdt mint egy hulla! Borzasztó volt! El se élveztem!
2020. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy régi munkahelyemen volt egy csinos,vékony csaj. Pár évvel még idősebb is volt és nagyon kihívó volt a megjelenése,viselkedése és a szövege is! Szóban mindent tudott. Sok évnyi haverkodás után sikerült ágyba csalni! Jujj! Semmit nem csinált, egy darab fa volt.Rettenet.Nem is jött össze az aktus...
2020. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ha az első szex nem olyan jó a fullos cicababától, akkor az nem csak kezdeti bénázás, hanem akkor vele amúgy se lenne jó kb senkinek?
2020. dec. 3. 14:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ösnél a pont: "a gyönyörű nők gyakran úgy érzik, hogy nekik elég ha azok". De tényleg nem lehet általánosítani, minden ember más. Sokkal több keserves csalódásom volt szép nőkkel, mint ahány kellemes csalódásom csúnyákkal. Évekig éltem Németországban, és sajna azt kell mondanom, hogy az általam ismert magyar csajok a németekhez képest eléggé fantáziátlanok és prűdek voltak.
2020. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!