Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiakat azért szólják meg,ha nem szexel eleget,vagy sokáig szűz,a nőket pedig az ellenkezője miatt?

Figyelt kérdés
Én speciel undorító dolognak tartom elítélni valakit a nemisége miatt,mert mindenkinek magánügye,ez amolyan privát dolog. Épeszű embert nem érdekli a másik nemi élete. Bár ez inkább Magyarországon jellemző ez a szűk látókörű, intoleráns gondolkodásmód.

2020. dec. 5. 23:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

Magyarországon mindenért megszólják a másik embert.

Ezért kormányozhatja az országot egy rakás tolvaj, mert ahelyett, hogy összefognának az emberek, utálják egymást. És ez OV-nak és társainak tökéletes

2020. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

A nőket mindenki mindkettőért megszólják: ha nem volt senkivel akkor prűd picsa, ha volt valakival akkor meg k*rva (akkor is ha kevés exe volt de a szex volt a motivációja és élvezni merte). A nők pedig a férfiakat is lenézik mindkettőért, de személyes tapasztalatom szerint nem olyan mértékben ahogy a férfiak a nőket bármelyik életvitel miatt.

Amúgy azért mert a társadalom túlmisztifikálja a szexualitást és értékeket tuladonít hozzájuk, innen ered a "híres/hírhedt" kulcsos hasonlat is (a jó kulcs sok zárat nyit a rossz zár sok kulcsnak nyílik). Nem gondolnak bele abba, hogy ez az életszemlélet hosszútávon mennyi stresszt okoz és milyen személyiségkárosító hatásai vannak (a szemlélőre és az elítélés tárgyára egyaránt), de mindenki úgy gondolkozik ahogy jól esik neki.

2020. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Azt vettem észre hogy ez intelligencia kérdése. Az értelmesebbek nem tesznek különbséget. Férfinél és nőnél is visszataszító, ha a fél várossal szexelt. A szüzességpedig nem ciki. Akkor kell megtenni mikor találsz megfelelő embert hozzá.

N

2020. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%

Próbálj meg egyszer férfiként (nem adonisz külsővel) szexpartnert keresni és rögtön rá fogsz jönni, hogy miért. Ahogy a kulcsos-záras hasonlat helytállóságára is.


Egyébként személy szerint én sem ítélem el, csak mikor a nő pökhendi módon azzal indokolja, hogy ha a pasiknak lehet, akkor neki is. Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor a milliárdosok sorban állnak a krisnás ételosztáson azzal a felkiáltással, hogy nekik is joguk van hozzá.


És az internet korában nincs olyan nő, aki szexre senkinek ne kéne. Férfiak között meg nemhogy olyan nincs, aki szexre nem kell senkinek, mert olyanból rengeteg van (sok férfi azért él párkapcsolatban, mert ez az egyetlen lehetősége, hogy rendszeresen tudjon szexelni), de sokakat még párkapcsolatra sem akarják a nők.

2020. dec. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11%
Mert ha egy lakatot sok kulcs nyit az egy rossz lakat, de ha egy kulcs sok zárat nyit az egy mesterkulcs.
2020. dec. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy leírtad. A szűk, intoleráns hozzáállás miatt. Egyik dolog miatt sem kéne lenézni sem a nőket, sem a férfiakat. Mindenki foglalkozzon a saját szexuális életével.
2020. dec. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

A nemiség MINDENKINEK MAGÁNÜGYE!

Én a szexuálisan felszabadult nőket kedvelem.

A nemi vágyat nem lehet elfojtani,és nem is kell.


Itt Hollandiában sokkal toleránsabbak ezzel kapcsolatban. A melegeket se ítélem el,ha nem ártott nekem. Élni élni hagyni.

2020. dec. 6. 21:04
 8/25 A kérdező kommentje:

"Amúgy azért mert a társadalom túlmisztifikálja a szexualitást és értékeket tuladonít hozzájuk, innen ered a "híres/hírhedt" kulcsos hasonlat is (a jó kulcs sok zárat nyit a rossz zár sok kulcsnak nyílik). Nem gondolnak bele abba, hogy ez az életszemlélet hosszútávon mennyi stresszt okoz és milyen személyiségkárosító hatásai vannak (a szemlélőre és az elítélés tárgyára egyaránt), de mindenki úgy gondolkozik ahogy jól esik neki."


Épp ezaz,hogy a nemiséget nem lehet elfojtani,mert lehetetlen. A prűdség pedig nagyon sokat árt.

Jobb körökben nem beszél senki a szexről,ha nem muszáj,mert az csak az illetőre tartozik.


A társadalomnak SEMMI KÖZE HOZZÁ,kinek milyen a szexualitása, hiszen az ő dolga. Erre szokták mondani,hogy magánügy,nem közügy. Amúgy se érdekli senkit,ki kivel dug.

2020. dec. 6. 23:11
 9/25 anonim ***** válasza:

"Én a szexuálisan felszabadult nőket kedvelem."


Ezt teszi minden olyan férfi, aki sikeres akár Tinderen, akár a való életbéli csajozásban. Hülye lennék megmondani a nőnek, hogy "akkora ribi vagy, mint a ház", ha azt is mondhatom neki, hogy "jogod van megélni a vágyaidat, kedvesem, ne foglalkozz a sok szűk látókörű véleményével." és aznap este meg is húzhatom. :D


Amúgy is alaptézis, hogy csak az a nő ribi, akit más dug, nem én. Akit én, az szextündér. Ő a többi férfinek lesz ribi, akik azért nem dughatják, mert már én dugom.


"A nemi vágyat nem lehet elfojtani,és nem is kell."


Nem elfojtani kell, ahogy a szarást sem, hanem kontrollálni a megfelelő alkalomig.


Csakhogy önismeret nélkül - ami egy hosszú, több évig tartó folyamat és csak szintek vannak benne, a végére sosem érsz teljesen - elég nehéz, hiszen ha sem azt nem tudod, hogy mit keresel, sem azt, hogy merre keresd, akkor csak bolyongsz egy területen mindenféle random irányba.


"Nem gondolnak bele abba, hogy ez az életszemlélet hosszútávon mennyi stresszt okoz és milyen személyiségkárosító hatásai vannak (a szemlélőre és az elítélés tárgyára egyaránt)"


És az mit okoz, amikor a normális lányokat viszik bele naivan és fiatalon a dugásokba és EGY ÉLETRE tönkreteszik lelkileg, mert alapból egy olyan személyiség, hogy amiatt örökös lelkiismeret-furdalása van, hogy a szüzességét nem a szerelmének, hanem egy seggfejnek adta, nem még ha van benne 10+ "kilométer"? És lehet neki a világ legmegértőbb párja is, ha ő mardossa magát emiatt, mert ő úgy érzi, hogy a lelke 1-1 darabkája végérvényesen odalett minden egyes különböző sráccal.


Amúgy meg a megfelelésről: https://www.youtube.com/watch?v=jEV-tDSfdyQ


Csak tudod még mindig azt mondom, hogy a megtörtént dugást visszacsinálni már nem lehet, ellenben ha egy nő nem élte ki magát, akkor kb. bármikor van lehetősége, még 70 évesen is.


Egy nőnél a kiélés egy korszak. Minden napra új pasival lehet. A férfiaknál pedig évtizedEK, hiszen amikor beesik 1-1 kósza numera, akkor él vagy nem él a lehetőséggel.


Nőként ha nyíltan kimondod, hogy ki szeretnéd élni magad, sorba fognak állni a férfiak és örömmel lesznek veled.


Férfiként ha ugyanezt nyíltan kimondod jó úton haladsz, hogy még a legkönnyűvérűbb, sokak által kapható nők is elhatárolódjanak tőled és maximum a prostituáltak álljanak sorba, hogy "Nekem fizess drága, ne, inkább nekem fizess."

2020. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A kérdezővel értek egyet. Útálom a mostani társadalmat, mindenki ítélkezik, senkinek nem elég a saját élete, tudnia kell a másikét is. Unatkoznak, beleszólnak mindenbe amihez marhára semmi közük és okoskodnak, hogy a másik nem jól csinálta. Én is a szexuálisan felszabadult nőket preferálom az elnyomott "szűzen fogok férjhez menni" gondolkodású nőkkel szemben. Előző hozzászólóra reagálva: egy nő tizenéves korától a harmincas-negyvenes évéig akarja magát "kiélni" utána (70 évesen) már gondolni sem akar a szexre. Nem tudom hol élsz, miből gondolod azt, hogy a nőknek ez időszakos, mikor utána azt írod 70 éves korig kiélhetik magukat. De klimax után (40-50 éves korig) a libidó szinte eltűnik. Fiatalon, szépen fogják kiélni magukat, utána viszont a családalapítás a fő "cél". Ott a megállapodás stb és ha addig nem tapasztalt, nem szexelt, nem próbált ki szinte semmit, nagy valószínűséggel nem fog hű maradni a pasihoz. És akkor lesz belőle k*rva sajnos. De én nőpárti vagyok, tudom mennyire el vannak nyomva a társadalomban, a férfiak 0 tiszteletet tanusítanak az irányukba. Már az itteni privátokat is elnézve azzal kezdeni egy mondatot, hogy " mennyire vagy szűk?", "mit tudsz bedugni" - már ezekből érződik mennyire nincs tisztelet a nők felé. Mennyire csak tárgyaknak látják őket a férfiak és mekkora nyomást gyakorol ez a nőkre. Ugye ha megbántódnak rögtön csak azt tudják mondani rájuk hogy k*rva, r**anc de ez csak üres dobálózás. Szexualitás mindenki magánügye, viszont le lehetne szokni erről a kulcsos hasonlatról. A nőknek nem annyi hogy bedugod és kihúzod, náluk komoly gondok lehetnek. Rendszeres rákszűrés, nemi betegségek, terhesség. Férfiak könnyen beszélnek. Az a kulcs ami mindenhova becsúszik... Elég kicsi kulcs lehet...
2020. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!