Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Lassú, érzelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lassú, érzelmes romantikus szex, vagy szenvedélyes, kemény, gyors ?

Figyelt kérdés
Én eddig csak olyannal voltam aki az utóbbit szerette
2020. dec. 7. 10:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha még nem szexeltél akkor js valaszolhatsz, hogy melyik tetszene.
2020. dec. 7. 10:56
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. dec. 7. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Erőssen hangulatfüggő.Meg mondjuk mit értünk romantikus lassú sex alatt.Mert azt elbirom ha az előjáték simizésből,szemezésből áll, cirogatással,masszirozással és aztán maga az aktus meg szenvedélyes,heves.A gyors numerákat is szeretem,ez főleg akkor praktikus mikor már ki vagy éhezve,akkor behalnék ha várnom kellene hogy egymáséi legyünk.
2020. dec. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor ez, mikor az. Hangulatfüggő
2020. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lassú érzelmes romantikus szex.

De hangulattól is függ.

2020. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mikor melyiket kívánom.

Most épp a gyors, keményet.

2020. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valahol a kettő között, de mindegyik jó lehet.

Egy valamit nem bírok, az pedig a durvulás, az erőszak és az agresszió.

Valószínűleg gyerekkoromból alakult ki, hogy rettegek, ha egy férfi (még akkor is, ha csak játékból teszi) keményen közelít felém és bántalmaz, fájdalmat okoz, kikötöz, megbilincsel...stb., így ha BDSM jellegű dolgokra gondolsz, az egyáltalán nem jön be.

Azt szeretem, ha egy férfi tiszteletben tart, és bár lebilincselő a hatalmas, kidolgozott testének látványa, mégis hihetetlen gyengédséggel nyúl hozzám, becézget, szeretget.

A párom az első alkalomkor elmondta, hogy nyugodtan jelezzek, ha valami nem esik jól.

Bemelegítésnek jó a lágy szex, sok finom, bársonyos simogatással, édes csókokkal, puha párnák között. Ezzel előkészítve a terepet a “fűszeresebb”falatoknak. Nagyon szeretünk nevetni, játszadozni. Pajzánabb pozitúrákat is kipróbálunk, szexi, nyelves csókokban forrunk össze az élvezetek közepette. Ez is szenvedélyes, érzéki és gyors, mégis játékos és frissítő.

Nekem ez csillapítja a leghatékonyabban az éhségemet.

2020. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!