Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlgondolom, vagy bejöhetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom, vagy bejöhetek neki?L

Figyelt kérdés
Egy tanárról van szó, aki ebben az évben jött. A sulizár előttieket mondom most, el értelemszerűen nem most volt. 18 éves lany vagyok, a pasi harmincas évei elején lehet. Tehát engem nem tanít, meg ebben az évben jött a sulimba. Általában a földszinten szokott órája lenni, és amikor reggel megyek a suli bejárat felé akkor tök sokáig néz engem. Én is tartom vele ilyenkor a szemkontaktust, és akkor sem néz el. Ha egy folyosón vagyunk akkor rám pillant valamikor sokszor. De kicsit fura, mert valamikor meg egyáltalán nem néz rám. Pl: Egyszer elsétált előttem a folyosón, végig csak maga elé nézett, és amikor már majdnem teljesen elsétált akkor oldalra pillantott (rám). Bocs hogy ilyen részletesen írom le, de ezeket figyeltem meg szeptember óta.
2020. dec. 8. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Bejöhetsz neki. De ez nem egyértelmű? Mi másért nézne?
2020. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el ezt a dolgot akkor is ha bejössz neki. Ha rossz ember akkor durván kihasználhatja a helyzetet plussz ki is rúghatják őt is meg téged is. Szerintem egy szex nem ér meg egy ilyen botrányt.
2020. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Néha nem néz rád, van ilyen. Mégsem te vagy a világ közepe, de azért bejössz neki.

Ennyit jelent.

2020. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Én várnék nyárig, érettségi utánig. Baj lehet belőle.
2020. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De ha akarnék se tudnék lépni semmit amúgy sem...

Nem is tanít engem. Sose beszéltünk.

2020. dec. 8. 20:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Úristen ennyitől azt hiszitek, hogy bejön? Szembe sétálnak egymással! Nem nézhet olyankor rá? Miért nem? Nem utcán vagyunk, de még ott is megesik. Baszki amikor utcán jön velem szembe egy öreg néni akkor nekem bejön? Te jó ég! Suliba jár és kialakul az, hogy rendszeresen látja őket. Szerintem maximálisan túl van reagálva.
2020. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

*beszélünk

1-2x beszéltem vele amikor helyettesített, de az szinte semmi

2020. dec. 8. 20:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet igen, lehet nem. Nem hiszem, hogy a jövődet tekintve releváns, mert a tanár saját sulidban tabu.


Én is harmincas tanár vagyok (igaz, egyetemi) de eszembe nem jutna saját diákkal kavarni, mert a karrierembe kerülne, annak ellenére, hogy nincs kifogásom a komoly korkülönbség ellen, kifejezetten érdekes kapcsolat tud lenni.

2020. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet bejösz neki, nem gondolnám, hogy szemétláda, megnézett, az elég volt neki, nem egy barom, hogy rányomuljon egy diákra vagy lehet van valakije vagy szimplán nem akar energiát pazarolni egy kockázatos kapcsolatra. Ha elmentél a suliból jelöld be facen, ennyit tudsz tenni
2021. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
bejösz neki
2021. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!