Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti azért utaljátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti azért utaljátok a lábfétises pasikat mert nektek nem szép a lábatok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem szép a lábam. Nekem a megfogalmazásától borsózik a hátam, aroma stb...
2020. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Én nem utálok senkit, csak engem ez a lábfétis téma hidegen hagy, nem izgat, ezért nem is igazán értem.

18/L

2020. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
nem utalom oket, csak nem erdekelnek. illetve mindenhol nagyon pofatlanul, eroszakosan nyomulnak, ez idegesito. szep a labam, de nem szeretnem, hogy mindenfele perverz idegen azon elvezkedjen.
2020. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Volt ilyen barátnőm, akit eleinte hidegen hagyott. Aztán szép lassan rákapott a technikám miatt. A végén már morcos volt, ha épp nem szoptam, nyaltam, simiztem, masszíroztam szét a talpait. 🙂
2020. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%

Többször kifejtettem kulturáltan kérdések alatt, hogy miért nem szeretem a lábfétist. Mindegyik után jött egy mocskoló privát üzenet, vagy pedig egy manipulatív nárcisztikus talpfetisiszta.

Szóval most nem írom le újra, hogy mi a bajom a talpam izgatásával, de legyen annyi elég: nem vonz a téma, és a lábfejem ennek ellenére szép és ápolt.

2020. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Szép lábam van, de úgy általában undorítónak tartom ezt a testrészt mindenkin, ezzel együtt meg aki arra izgul, hogy egy számomra gusztustalan dologra élvezkedjen, az nekem automatikusan undorító lesz. Ez minden szexuális aberrációra igaz.
2020. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

igen sokat hozzatesz, hogy rengeteg szep no a labara igenytelen.

Azt mar nem nezi mindenki, annak nemkell szepnek lennie. lattam mar sok ilyet..

De a durvan beteg szintu fetisesek tenyleg ijesztoek lehetnek, az olyanokkal szemben akiknel kimerul a labfetis annyiban hogy a labat is megnezi, szereti simogatni, masszirozni esetleg puszilgatni, mondjuk elojatekkent(!).

Ha normalisan van eloadva a dolog, es nincs tultolva, szerintem sok nonek nem lenne baja vele

2020. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
Azért mert el van szállva az agyuk, mint mindem egyéb fétisesnek. Csak ez érdekli őket, minden e közül forog. Hiába mondják, hogy nem, De! Normál szexre alkalmatlanok.
2020. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Pasiként és lábfétisesként mondom neked, hogy bizony az az oka, hogy sokan túltolják, és a nők fejében alapból egy rossz kép van erről a fétisről. Ha szó szerint undorodnak ettől meg aberráltnak találják, akkor bizony nagy eséllyel az az oka, hogy vagy rossz tapasztalatuk van benne, vagy az olyan eseteket ismerik, ami tényleg a beteges szintet üti meg. Szerintem ugyanígy undorítóvá lehetne tenni azt is, ha valakinek teszem fel fenék fétise van. És akkor nem mindegy, hogy valaki csak a fenekeket szereti paskolni, simizni, csókolgatni, vagy a végbelét nyalni. Na ugye, hogy utóbbitól jogosan undoirodnak el a nők (már amelyik)?

Amúgy meg pont azért nyomulnak egyesek erőszakosan, mert nem tudják kiélni vágyukat. Ha egy átlagos pasit veszünk alapul, aki nem tud egyszerű puncihoz sem jutni, annál jogosan előjöhet az, hogy csak a punci, punci, punci kell...Ha megkapná, akkor természetesen éhezne másra is. Pl. a nő egyéb testrészeire is, vagy magára a nő lényére, vagy kapcsolatra. De ameddig van egy domináns kiéhezettség, addig arra helyezi a hangsúlyt. A fétis nem feltétlenül azt jelenti, hogy csak arra gerjedünk és semmi másra, de ezt sokan képtelen elhinni. Akinek meg önmagában undorító azt is el kell fogadni. A szomorú csak az, hogy általában a rossz tapasztalat, vagy a rossz előadás teszi undorjtóva a legtöbb nőben ezt. Vagyis a mocskosabb lábfetisiszták szúrnak ki velünk is, akik még nagyon is kellemesen tudnák űzni, és akiknek nem ez a mindenük egy nőben. Szóval egyetértek az előttem válaszolóval, vagyis #7 -el.

2020. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Csak elő jössz mindíg a lábakkal, de nehogy savanyú lábszag legyen belőle.
2020. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!