Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-32 éves hölgyek! Egy 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-32 éves hölgyek! Egy 25 éves FÉRFIVAL ha össze nem is jönnétek, de egy alkamat adnátok neki? Vagy túl fiatal hozzátok? Kíváncsi vagyok minden NŐ véleményére..

Figyelt kérdés

Még idősebb nővel nem voltam se kapcsolatban se más..

25F


2020. dec. 11. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor 32 voltam, kb egy évig tartottam fenn szexkapcsolatot egy 21 éves sráccal. De nem a kor az, ami meghatározó egy szexkapcsolatban, vagy egyéjszakás kalandban.
2020. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Köszi a gyors választ!! Hol ismerted meg őt?! Te vagy ő kezdeményezett?!

2020. dec. 11. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd házat bérelte.

A lakótársaival flörtöltek velem, majd egy idő után összeismerkedtünk.

Szóval szigorúan véve ő kezdeményezett.

2020. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Legyen inkább 10 évvel idősebb, mint akár egy évvel is fiatalabb...
2020. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mitol vagy ferfi?
2020. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért nem minden a kor. Találkoztam már tőlem 10 évvel fiatalabb pasival is (25 volt) aki mind értelmi, mind érzelmi mind szex terén messze túlszárnyalta 10 évvel idősebbeket.

Nyilván nem ez a jellemző, mert sem gondolkodásban sem felfogásban nem valószínű hogy hasonló a két fél, de ha nem gyerek fejjel gondolkozik hanem felnőtt értelmes ember, akkor mi akadálya lenne a csak szexnek?

2020. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meglehet csattogtatni a milfeket de ahoz nekünk fiatalabbaknak kell kezdeményezni. Gobdolj bele lenne egy 18 éves jó csaj a szomszédban te 30 vagy. Nem fogsz odamenni hozzá hogy hello a gyerekem is lehetnél. Dugunk? Viszont ha ő jön oda hogy apuci add meg amit kell akkor valószínűleg bevállalnád :D

Na ugyan ez van náluk is. Rámenősnek és intelligensnek kell lenni aztán max elutasítanak de ha nem teszel semmit akkor semmi nem lesz valószínűleg.

Protipp: jelöld magar 30-35nek tinderen és ott keress szexkapxsolatot ha az kell. Ne kertelj hanem csak simán beszéld meg velük mi fér bele.

Na most hogy avatott milfhunter lettél te is, vár a dzsungel tigris! Hajrá!

2020. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!