Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van a barátomnak nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a barátomnak nagyon kevés spermája?

Figyelt kérdés

A barátomnak kb. 2-3 csepp jön ki a végén. Lehet azért mert mindig kiveri, hogy tovább bírja?

Azért fura ez mert a volt barátomnak pedig nagyon sok jött.

Bocsi ha buta a kérdés de eddig csak 2 fiúval voltam.


2020. dec. 15. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Több mint valószínű hogy előtt kicspja a gempát hogy tovább bírja.
2020. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Lehet azért, igen.
2020. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Mert sokat hokizik,csak te erről nem tudsz.
2020. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha előtte többet maszturbál akkor igen, kevés fog kijönni neki. Ha ez nem zavar szerintem nincs ezzel gond. Próbál valószínű a kedvedben járni hogy tovább bírja. Nem kell mindjárt a legrosszabb dologra gondolni.
2020. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan írják, hogy biztos sokat veri a barátod, de nem, nem feltétlenül. Ez genetika. Van, akinek akkor is hordószám jön, amikor egész nap veri, és van, akinek akkor is csak cseppek jönnek, ha kihagy pár napot.
2020. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok hoki, de nem jégen. F
2020. dec. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok összetevős a dolog! Izgalmi állapottól és a megivott folyadék mennyiségén is múlhat. Volt hogy esti szex után reggel mikor kivertem, akkor is sok volt. Máskor meg ha mindkét esetben kivertem, akkor alig jött valami. Meg ha napokig, csak magamnak csinálom, akkor is ugyanez a helyzet.
2020. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátomnak is kevés, mert nagyon gyakran hokizik. De ha egy pár napig nem nyúl magához, nagyon sok jön neki. Ha ő is gyakran csinálja, akkor valószínű ezért van, de ez sok mindentől függ (én is feltettem egy kérdést annak idején ezzel kapcsolatban, és nagyon sokféle válasz jött, hogy mitől kevés vagy sok a sperma)
2020. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy sokat csinálja, van akinek egyszerűen kevés jön. Mennyit tart egy menet? Ha néhány percet, akkor normális, hogy pár csepp jön.
2020. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!