Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmnek nincs hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nincs hüvelyi orgazmusa, ez engem minősít?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem minden nőnek van hüvelyi orgazmusa, a barátnőm is elmondta az elején hogy ő nem képes erre, de azért nekem ez kicsit mégis zavaró. Próbálok mindig valami újdonságot csinálni de eddig még nem jött össze, színlelni meg nem fogja. Ha a csiklóját izgatjuk akkor is inkább szólni szokott hogy miért nem megy, és akkor átbeszéljük ami miatt nem jön össze neki, tehát nem játsza meg az orgazmust.


Persze volt olyan is hogy egy alkalom alatt kétszer is elélvezett, tehát nem hinném hogy baj lenne, de azért kicsit szégyenlem hogy hüvelyi orgazmust nem tudok neki szerezni.


Másnál is így van ez, illetve nálatok csajok ez nem jelent problémát? Nem lesz ettől kevesebb a párotok a szemetekben?


2021. jan. 26. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi a farkad
2021. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az exének nagyobb volt a farka
2021. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Hát én nagyon szomorú lennék, ha nem lennék képes a párommal csiklóorgazmusra. Mondjuk velem nincs nehéz dolga, már attól is elélvezek, amikor a cickóval foglalkozik 😀
2021. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Hülye kommenteket nem értem miért jó írni.. SEMMI KÖZE HOZZÁ!

Ez függ attól, hogy hogy fogja fel, vagy hogy el e engedi magát, mert ez is egy példa amitől nem mehet,kicsit húzd az időt, hogy beizguljon, nyald ki ilyesmi ne rögtön csapd oda.. Utána jöhet, de közben izgasd a csiklóját is, és úgy mozgasd benne, hogy,a g pontot érintse,és attól is függ milyen pózban vagytok, de a leginkább hatékonyabb ha a csaj fekszik a hátán, és sokan a kutyapózt is mondják, próbálgassátok és írj ha tudtam segíteni, sok sikert! :D

L

2021. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Minősítené az énektanárt ha nem tudna megtanítani énekelni? Nem, mert nincs se hangom, se hallásom, a világ legjobb énektanára sem faragna belőlem kórustagot - hiányzik belőlem a képesség.

Szóval ez egy ilyen dolog. Jól írtad - nem képes rá minden nő (sőt a nők többségének NINCS hüvelyi orgazmusa). Teljesen felesleges ész nélkül hajtanod. Inkább arra figyelj hogy örömet szerezz a párodnak, szeresd, legyél figyelmes, emberileg is nyújts neki s akkor nem akar lecserélni másik pasira. Egy mm-nyit sem leszel ettől kevesebb a szemében.

2021. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Elég tapasztaltnak számítok orgazmusvadászat terén. 37 éves vagyok, de életem első hüvelyi orgazmusa akkor lett aktus közben, mikor tavaly megvettem egy nagyon profi klitorisz vibrátort. Az is csak akkor üt be nálam, ha vadul és gyorsan lovaglok, közben a masina a csiklómat ingerli. Hiába próbáltam kis farokkal, naggyal, vastaggal, 2 óra előjáték után, csilkót simogatva, fejen állva,3 órás aktus során sehogy sem jött össze bármilyen ügyes volt a partnerem. De ez a kombó együtt mindig eljuttat a csúcsra.

Szóval minden nőnek alanyi jogon járna egy ilyen szuper szerkezet.

A hiba nem benned van, a barátnődnek kell extra inger.

2021. jan. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy. Nekem kb. 2x volt hüvelyi. Gondolom, anyja lehetnék.... Engem minősítést? Frigid pitsa volnék? Dehogy. Anatómiailag màsképp vagyok összerakva. Minden alkalommal volt orgazmust, csak nem hüvelyi. Jó volt, figyelt rá a pàrom, szerettük egymàst, örömet, vagy kielégülést akartunk egymàsnak.
2021. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Az ilyen elvrások miatt kezdenek a nők orgazmusokat színlelni, mert képtelenség megfelelni neki. KEVÉS nő képes 100% hüvelyi orgazmusra.

Úgy is mondhatjuk, hogy elenyésző az arány azokhoz képest, akik csiklóira igen. Ő elfogadta ezt úgy tűnik: neked is el kellene, és inkább nem eőltetni meg rágörcsölni erre a témára, még mielőtt odáig juttok, hogy semmilyen nem lesz neki és ezerszer inkább makramézna, mint hogy veled szexeljen, aki azt fixírozza, hogy na elment-e már, és ha nem, akkor szorong meg őrlődik. Minek kell ebből is teljesítményszorongást kreálni?

A következő szint mi lesz, mindannyiunknak tudni kell majd spriccelni, különben a férfi azt hiszi, hogy "nem eléggé férfi"...?

A lényeg: NEM téged minősít, hogy nincs hüvelyi orgazmusa, hanem az evolúciót.

2021. jan. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!