Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok tetszett már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok tetszett már meg nektek annyira egy foglalt lány, hogy addig győzködtétek míg végül beadta a derekát és lefeküdt veletek? Volt, akit az csak jobban izgatott, hogy van valakije?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt, mert van lelkiismeretem
2021. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy tetszett valaki, és utána derült ki, hogy egyébként van valakije. Azt ott be is fejeztem. Foglalt nő nem kell
2021. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem patkány vagyok, hanem férfi.
2021. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt hogy kavartunk és volt egy akkor 5éves kapcsolata.

A sztori vicces oldala, hogy egyikünk se zárkózott el az egésztől, de a végén én lettem kihozva parasztnak, mert neki barátja van és szégyent hoztam rá 😂

(Gólya ismerkedő esten találkaztam vele úgy hogy én csak haverok miatt voltam ott, iszogatás közben akadtunk egymásba)

Azóta foglalt lánnyal nem kezdek mert úgy is pofáraesés a vége...

2021. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt párszor. :)
2021. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Én már volt, hogy beadtam a derekam.. ☺️ Engem jobban vonz ha a pasi foglalt! L
2021. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os, helló nem te vagy Éva néni az erkölcstan óráról?
2021. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan partnerem aki foglalt volt, de nem én "hódítottam el" hanem eleve a lány volt nyitott arra, hogy félrelépjen. Úgy voltam vele, nem szép dolog, de ha nem velem akkor majd megteszi mással. Két szabályt tartok ilyenkor csak be: ismerősi körből soha (mármint ha ismerem a pasiját - nem akarnék a szemébe nézni utána), illetve sosem leszek neki az első félrelépése.
2021. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!