Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért álszentkednek sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álszentkednek sokan (még a neten, névtelenül is), hogy a háromjegyű szexpartnerszám férfiaknál soknak számít, amikor ma már olyan átlagos mondjuk 35-40 felett?

Figyelt kérdés

És ezzel az adott generációkra is célzok. Igen, egy 50 körüli/fölötti még korán megházasodott, hitt a hűségben még ha 15-20 év múlva szét is mentek és az utolsó 10 évben is csak veszekedtek, így ott ez teljesen más.


Én a szingli időszakot értem alatta. És azon belül is a férfiakat, mert egy nő esetében ha csak a numerái számát akarja növelni, azt még a prosti is 1000 fölé tudja lőni, aki pénzt is kér érte.


Úgyhogy a sima alkalmi szexre célzok, fizetős nélkül.


Az egyszerűség kedvéért osszuk a társadalmat 50-50%-ban extrovertált, bulizós, kocsmázós, fesztiválozós rétegre és introvertált, otthonülős vagy kis társaságokban lógós rétegre.


Amennyi önmegtartóztató bulizós ember van, bőven van annyi - ha nem több - introvertált fuckboy aki csak társkeresőkön nyomul, mert mondjuk jól néz ki és még a szövege is jó írásban.


Az echte típusokra célzok, nem arra, mikor az introvertált szocfóbiás srác elmegy bulizni, hogy majd ott becsajozik és pár hét/hónap vagy ha kitartó 1-2 év után megunja. Meg nem is a tartós krónikus betegséggel küzdő vagy csak egy komolyabb egyetemi szakra pár évet beáldozó extrovertáltra, aki emiatt kockul otthon.


Szóval valóban van egy réteg, aki akár még 30 fölött is szűz vagy csak prostikkal volt, meg olyan is, akinek csak 1-2 volt és előreláthatólag nem is lesz több, mert ha 20-30 közt nem tudott csajozni, akkor 40 fölött pláne nem fog tudni.


De a férfiakról nem véletlenül terjedt el az a sztereotípia, hogy szeretünk dugni meg a legyet is röptében... A többségünk még a mai szójazabáló genderkultusz közepette is szeretNE, ha lenne rá lehetősége.


És a minap beszélgettem erről kollégámmal, aki bőven 300 fölött van mennyiségileg - bár ő prostizott is. És belegondolva, én, aki mamahoteles lúzer srácként 23 évesen veszítettem el a szüzességemet, én elértem 30 éves koromra a 29 szexpartnert. Ami lehetett volna legalább 40-45, ha lett volna hova vinni a csajt. A többit meg már nem is számolom bele, amikor simán 2-3 nővel volt egyszerre kapcsolatom és inkább a fix puncit választottam, minthogy kockáztassak első randis valakit, aki vagy összejön, vagy nem.


És az alsó-középmezőnyben voltam, aki csak 2-3 havonta tudott nőt hazavinni. És ebbe a 7 aktív évbe még belefért 2 komolyabb, egy fél éves meg egy 3 éves kapcsolat is.


Akkor most belegondolva, akinek hozzám képest normális élete volt, 14-18 körül elvesztette, mint a legtöbb férfi és igazi partiarc volt, esetleg még a kollégái között is volt sok nő és onnan is beesett néhány meg a szomszédai közül is, esetleg még ha mamahoteles is, de nem egy pici garzon a Havannán, hanem valahol a belvárosban, az mekkora előnyben volt hozzám képest.


Vagy akinek volt jogsija, kocsija... Vagy aki még táskeresőzött is. Bőven lehetett bárki 100 fölött.


És még a minőséget is megválogattam, duci csak néhány volt, kövér egy se, igényes, ápolt, tiszta, sokuk egyetemista, némelyik úgy tele volt lével, hogy taxival ment haza tőlem és ott voltak a 10-20 ezresek a Gucci meg Michel Kors pénztárcában.



2021. febr. 24. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon soknak kamu meg a 10+ partner is, nyilván van akinek jóval több ennél de mivel anonim az oldal igy mindenki azt ir amit akar
2021. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
És szerinted érdekel valakit,hogy kinek hány partnere volt?
2021. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hadd dontsem mar el EN, hogy NEKEM mi szamit soknak.
2021. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell hímribizli. Többet érek annál, mint egy strigula a tízből. 2-3 barátnőt nézek el maximum, már 5 sem vall jellemes emberre. Egyéjszakása pedig csak gerinctelen férgeknek van.
2021. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#2: Igen. Például sok nő előtt érdemes letagadni a mennyiséget. De férfiak között is sokan olyan hitetlen fejjel néznek, mintha minimum azt kamuztad volna, hogy a Szíriuszról jöttél, miközben te magad pedig azt tudod magadról, hogy még ennél is több lehetett volna bizonyos körülmények teljesülése esetén.


És a bizonyos körülmény alatt nem a milliárdokat és a luxust értem, hanem amit a kérdésben is írtam, hely, ahova felviszed a lányt (és nem fog tulajdoni lapot kérni).


#3: Az etiópnak is soknak számít egy kiló kenyér és 10 dollár, de attól még a világ EGÉSZÉT nézve inkább kevés.


#4: Ilyenkor csak azt nem értem, hogy téged miért nem támadnak a nőtársaid az ilyen megnyilvánulásokért? Mert ha egy férfi írja be, hogy neki nem kell olyan nő, akinek sok partnere volt, akkor a nők egy emberként támadnak neki, hogy milyen jogon dönti el meg ő teste, ő élete meg különben is ő nem is akart sok partnert, csak sokan csak arra mentek.


Amúgy meg miért a férfi gerintelen az egyéjszakástól? A nőről mi a véleményed, aki szintén részt vesz a dologban?

2021. febr. 24. 11:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Névtelenül a legkönnyebb hazudni. Én is leírhatom neked ide hogy 30 éves pasi vagyok aki 60 csajjal volt. És mivel nem látsz el is hiheted akár. Mert miért ne tennéd? De valóságban nem mondhatom ezt neked mert egyből lebuknék hogy 25 éves nő vagyok. Szóval ja. Névtelenül hazudni könnyű. És sokan vannak agyilag annyira gyerekek hogy kis dícséretben lesz részük. Talán a hónapban az egyetlen.
2021. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

‘Az etiópnak is soknak számít egy kiló kenyér és 10 dollár, de attól még a világ EGÉSZÉT nézve inkább kevés.‘


igen, es pont ezert van az, hogy EN az en korulmenyeimet figyelembe veve nyugodtan mondhatom, hogy a 10 dollar keves, mert en en vagyok es nem egy etiop kisgyerek, es nem

is egy milliomos ausztral kislany. mit nem ertesz ezen?


ha mar ennyire okoskodni akarsz, akkor at atlagbol kene kiindulni, remelem, tudod mi az. mondjuk ha a magyarorszagi ferfiak atlagos partnerenek szamat akarjuk kideriteni, akkor figyelembe vesszuk az osszes 18+ ferfit, es ebben benne lesznek az itteni incelek, akik sose ertek meg nohoz, benne lesznek azok a ferfiak, akik 18 eves koruk ota ugyanazzal a novel vannak, azok is, akik 10-el fekudtek le, meg persze azok is, akiknek 3 szamjegyu. BIZTOS vagyok benne, hogy az atlag nem 3 szamjegyu lenne, szerintem inkabb 15-20 korul, bar ez csak tipp, de biztos nem 100as nagysagrendu.


tehat az atlaghoz viszonyitva a 100+ az igenis SOK. statisztikai alapon is sok, az meg az en egyeni jogom, hogy akar a 10-et is soknak tartsam SZUBJEKTIVEN.


az a baj, hogy ugy teszel fel kerdest, hogy teljesem teves mogotte a logikai eszmefuttatas es az ervelesed is igencsak bena.

2021. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
veled van a gond. miért vársz itt túl sokat. éretlen frusztrált, dühös, és szűz emberek gyülekezete ez. kevés a kivétel. egyre több az ilyen ember itt
2021. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rossz szemszogbol kozeletid meg a temat. Az emberek nagy tobbsegenek nem az szamit, hogy minel tobb emberrel lefekudjon. 26 eves no vagyok es 3 pasival fekudtem le. Szerintem ebben semmi gaz nincsen, viszont, az gaz, hogy atmentel a fel varoson...
2021. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#6: Persze, nem is így értettem. Névtelenül bármit mondhat magáról az ember, az interneten a legtöbb ember jobb (önfejlesztős motivációs idézetek), szebb (filterek) és gazdagabb (low-budget utazásos szelfik, MLM beszervezős promók), mint valójában, ha meg az életben ismered, akkor tudod, hogy milyen életet is él valójában.


Én attól nem fogom jobban érezni magam (bár most is hazudhatok), hogy itt névtelen valakik akár 50 válaszban leírják, hogy "Hú, öcsém! Ez aztán nem semmi! Te vagy a példaképem, tesó!" meg "Taníts, mester, fizetek érte!"


Épp ellenkezőleg, az az ember vagyok, aki nem henceg az életben (meg itt is csak ezt az egy kérdést írtam ki erről, mert máshol nem tudok elérni annyi embert, mint interneten) meg a hozzám közelállók sem úgy ismernek, mint egy Cassanova, van, hogy úgy ülök egy 8 fős társaságban, hogy 2-3 nő megvolt és egyik sem tud a másikról vagy jól titkolják.


Viszont ahogy te is említetted, az emberek többsége szeret nagyot mondani és hencegni, többet, jobbat, szebbet mutatni és nem csak az interneten.


Ezért merült fel bennem a kérdés, hogy vajon ha nekem - a szürkeegér kis lúzer, semmi extra srácnak, aki az anyjával él és csóró és még csak nem is mutatok kifelé többet - összejött úgy ennyi nő, hogy szinte aggastyánként 23 évesen vesztettem el és 7 aktív évem volt és még csak nem is jártam minden hétvégén bulizni, meg annyi pénzem se volt, hogy minden fesztiválon meg koncerten ott legyek és férfiak között dolgozom és inkább felszínes, futó haverságaim vannak, ahol vegyesen vannak a nemek, akkor a többieknek mennyi jöhetett össze, akikről tudom, hogy kis sunyi dugógépek amúgy?


A 3-as és 4-es válaszoló véleményének tükrében is kérdezem, vagyis sok nő kizárja komoly kapcsolatra azokat a férfiakat is, akiknek túl sok partnerük volt. Tehát ha az illető kifelé, a társadalom felé akar megfelelni, akár egy Facebook vagy Instagram profillal, akár élőben a polkorrekt beszédével és popkult utalásaival, akkor vajon nem-e illik bele inkább a képbe, hogy ezeknek a férfiaknak jóval több partnerük volt, mint amennyit bevallanak? És az általános közvélekedés miatt, miszerint a nő számát szorozd meg 3-mal, a férfiét pedig oszd el 3-mal még csak a gyanú árnyéka sem vetül rájuk, hogy hazudnának.

2021. febr. 24. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!