Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szereti, ha sex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti, ha sex közben belenyúl a lány a fiú fenekébe? Hol van a prosztata? Mennyire kell felnyúlnom ? Állítólag attól elélveznek a férfiak!

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
ne nyúlkálj ott...de szerintem nem is esik kézre közben
2021. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ezt mindenképpen azért beszéld át a sráccal akivel akarod csinálni, mert én pl. iszonyatosan elundorodnék attól a lánytól aki bármit ott szeretne tőlem. Van aki viszont nagyon élvezi, nagyon nagyon egyén függő.
2021. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Fujjjj hányni tudnék.
2021. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy sokan szeretik ! Én nem tudom, mert nem vagyok férfi, viszont az fura, hogy a férfiak szeretik análisan magukévá tenni a nőt. Akkor mi a különbség ?
2021. márc. 18. 15:20
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Sz@ros lesz az ujjad. Tudod mikor nyúlnék bele... L.
2021. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavarna, ha a partnerem ezt szereti. Ez van. Ízlések és pofonok. 28/F
2021. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem exem próbálkozott ilyennel, de nagyon zavaró volt, és leállítottam. Azt nem tudom, hogyha hagyom, akkor ténylegesen benyúlt e volna...
2021. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
*Többször is próbálkozott
2021. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy az ápolónő képző suliba járó lányok körül mindig zizegtek a férfiak és azt hallottam, hogy emiatt.
2021. márc. 18. 15:37
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Baromi nagyot tud tőle élvezni az a pasi aki nem idegenkedik tőle...

A has felőli oldalon van a bejárattól olyan 6-8 centire, az ujjaddal kis dudoros részt fogsz érezni, kb egy kisebb dió méretű.

Ha azt masszirozod enyhén nyomkodod a pasinak akkor oltári orgazmusa lesz. Bár sima szex közben nehéz jól hozzáférni, viszont előjátéknak vagy csak a saját szórakozásotoknak jó dolog.

Próbéld meg hogy egy jó erős orál közben maszírozod neki...

A végén méga kezedis megkéri egyből :D

2021. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!