Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha meghalljátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha meghalljátok egy fiútól, hogy szűz lányt keres, mi az első gondolatotok?

Figyelt kérdés

Gondolom az első reakció nem pozitív, és ezt a társadalmunk szerintem meg is alapozza. Hozok rá néhány példát.

1. Egyik ismerősöm a figyelmembe ajánlott egy "videótípust", azt hitte majd szórakozni fogok rajta... hát nem, inkább ellenkezőleg. Ez a Defloration, aminek a valóságtartalmát nem tudom megállapítani, egy videót néztem meg, hihető volt, és elég is volt. A lényeg, hogy szüzesség-elvételről szól. Amikor a kamera a lány arcára közelített, látszott hogy csillog a szeme a könnytől, miközben a barom állat élvezkedett rajta. Valószínűnek tartom hogy anyagi okokból vállal ilyet egy lány, esetleg kényszerítik őket. Nagyon elkeserítő.

2. A felvásárlók. Hasonlít az első ponthoz, de itt nem forog a kamera és nincs fizikai kényszerítés. Pénzzel kitömött fickókról van szó, akik úriembernek tűnhetnek mindaddig, amíg elérkezik az aktus ideje...

3. A férfiak hozzáállása. Nem kell bemutatnom eseteket amikor a férfiak visszataszítónak, nevetségesnek, szánalmasnak, kínosnak vagy elrettentőnek tartanak egy lányt ha kiderül róla, hogy szűz.

4. A nők hozzáállása. A lányok között már egész fiatalon kialakul a verseny, ki szexel először. És aki szűz marad, ciki. Ebből nyilván könnyen születik kényszerdöntés, ami a megbánt döntések sorát fogja gazdagítani.

5. Átverések / trófeagyűjtők. A fiú elhiteti hogy tényleg szerelmes, és ezzel a lánynak teljesülhet a vágya, hogy szerelemből adja oda a szüzességét és nem egy "alkalmi dugás" lesz. Viszont a fiú amint megkapta amit akart, lelép.


Tisztelet a kivételnek, ezt mindig hozzá kell tenni. Szóval vagyok én, mint aktív társkereső. Bármelyik társkeresőn ha beszélgetek egy lánnyal és egy idő után szóvá teszem, hogy szűz lányt keresek, nem szabad meglepődnöm hogy azonnal birtokló / pszichopata / sz*r ember leszek a szemében. És semmivel nem tudom meggyőzni, hogy kép amit alkot rólam, nem valós.

Számomra érték a szüzesség, de erről regényt most nem írok. Viszont félreértés ne essék, nem az adott ember értékéről beszélek, ugyanis az nem változtat egy ember értékén, hogy szűz vagy sem.

A válaszokat illetően szerintem ez most egy újabb lehetőség lesz arra, hogy kiábránduljak az emberekből. De én tévedjek! 27/F



2021. márc. 27. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Én szűz lány vagyok, szóval elméletben szerepelek a potenciális jelöltek halmazában, de kicsit furcsa lenne, ha így, célzottan megmondaná valaki, hogy nem is kellenék neki, ha nem lennék szűz, elég tárgyiasítóan hangzik, mintha azon múlna az értékem, hogy mennyire vagyok tapasztalt/tapasztalatlan. Értem, hogy vannak, akik megtiszteltetésnek érzik, ha ők vehetik el valakinek a szüzességét, de ennek maximum bónuszt kellene jelentenie, nem kritériumot.

Mindenesetre arról meg vagyok győződve, hogy a defloration videók kamuk (vagy legalábbis a túlnyomó többségük), szűzhártyából beszerezhető mű.

2021. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es Így van, tárgyiasítóan hangzik, és valóban, ahogy fogalmaztál, bónuszt kellene jelentenie és nem kritériumot. A válaszom erre rendkívül hosszú és összetett lenne :) Azt próbálnám kifejteni, hogy nem bár számomra nem kritérium, de mitől fontos mégis. Bonyolult.
2021. márc. 27. 21:19
 3/9 A kérdező kommentje:

* Azt próbálnám kifejteni, hogy bár számomra nem kritérium, de mitől fontos mégis.

Javítottam az elírást.

2021. márc. 27. 21:20
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Sose értettem, hogy a szüzesség miért lenne érték. Semmi érték nincs benne, ugyanúgy egy állapot, mint amikor megvannak az ember tejfogai. Eleve hogy lehetne érték olyasmi, amivel született az ember és egy pillanat alatt megszűnik. Mit az ér az ilyesmi?


Az az érték, hogy előtted nem volt szerelmes, amit fizikai formában kimutatott volna a párja felé? Mennyivel jobb egy szűz lány, aki mindenkivel incselkedik és flörtöl, mint egy nem-szűz, aki egy normális kapcsolatban elveszítette? A középkorban azért volt fontos, hogy biztosítsák a férjnek, hogy előtte nem volt senkije a nőnek és vallásos okai is voltak a keresztény Európában. Ezek hiányában viszont miféle értéke van?


Mellesleg elég viccesnek (vagyis inkább álszentnek) tartom, hogy a legtöbb férfi, akinek érték a szüzesség, maga már nem szűz. Eleve ostoba dolognak tartom, amikor olyat várunk el, amit mi magunk nem tudunk nyújtani, másrészt ez a középkori gondolkodás is nagy vörös zászló.


Még 20 éves koromban ismerkedtem egy sráccal és amikor megtudta, hogy szűz vagyok teljesen odáig lett, hogy ez mekkora kincs és társai. Ezután tiltottam is.


A legtöbb ilyen videó pedig hamis, szóval nem kéne bedőlni nekik. Vagy szerinted minden "incest" jelölésű valódi rokonok között történik? :D

26/N

2021. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Bocs, de nem olvastam végig. Mindazonáltal ha egy fickó kiköti hogy "csakis szűzlányt akarok" az eléggé csökkenti a szimpátiát. Ex catedra kijelentés a szexel kapcsolatban sosem előremutató. Kivéve a "speciális" okokat (pl. mindkét szereplő mélyen vallásos).
2021. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
"Menekülj, menekülj, menekülj."
2021. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Azok a videók totális kamuk, egy hülye is tudja.


A további hülyeséged nem is méltatom válaszra, szerintem te nem igen lehetsz 13nál több

2021. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha kamu is az összes olyan videó, akkor is undorító, hogy "sportot űznek" belőle. Hogy van olyan ember, aki ezt keresi és ezt élvezi.


Az életkorom pedig valós (miért hazudnék?). Vagy azért feltételezted mert ez a tapasztalatod, vagy mert magadból indultál ki.

2021. márc. 28. 10:04
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

"aki ezt keresi és ezt élvezi."

Te is ezt csinálod, hiszen nálad is tényező a szüzesség. :D Pont a hozzád hasonlóknak készülnek ezek.

2021. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!