Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők,lànyok mi a legvadabb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,lànyok mi a legvadabb és szexibb öltözet amit a párotok kedvéért fevennétek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én iskolás lánynak öltöztem be párszor. Vagy tüsarkú csizma volta rajtam.
2021. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
fűző, combfix
2021. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kategóriákra érdemes bontani.

Utcára vagy ágyba?

Utcára mondjuk simán veszek miniszoknyát és fűzőt. Ez izgatja a páromat. Ahogy az is, ha bőrnacit húzok valami haspólóval. Mondjuk hosszabb szoknyával az is belefér, hogy nem veszek fel bugyit/tangát. De én ennél többet nem mutatok kint.


Ágyban pedig minden féle volt már.

2021. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Rendszeres hogy mini alá nem veszek bugyit. Erre gerjed. Bizonyos fokig engem is izgat. Ilyenkor már a kocsiban ràm mászna, amikre volt is pèlda.
2021. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
En suliban is voltam már miniszoknyaban, haspoloval és heccharisnyaval. 20L
2021. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Zöld pipa mindenkinek.Köszi!
2021. ápr. 1. 11:23
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Az ágyban szinte bármi (meg szokott néha lepni ezzel-azzal, a nővérkejelmeztől kezdve a bőrmelltartóig minden volt már), utcára az ami vállalható akkor is ha ismerőssel összefutok.
2021. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Cdalma ***** válasza:
79%
Én utcán is hordok vad illetve szexi ruhákat, nem tudom! 20L
2021. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Otthonra? Nos, otthonra nincs határ, bármit felvennék a kedvéért, de amik nekem is tetszenének, azok például a szép fűzők, harisnyatartó, combfix, magassarkú, fenékvillantós, rojtos farmersort, nagyon mini rakottszoknya. Csupa csipke, különleges, drága fehérnemű fekete vagy bordó színben.


Utcára ami még belefér: félhosszú bőrszoknya, bőrnaci,nem túl extrém magassarkú, miniszoknya. Mondjuk, ezeket pasi nélkül is voselném, csak nagyon kényelmetlenek szerintem, tehát munkába, boltba leugrani nálam az ilyen cucc nem nyerő. A magassarkúm is csak dísznek van, azt is csak randira, alkalmakra.


Például ilyen latex cuccokat sem vennék fel, mert az ember kb belerohad és az nem úgy nem szexi.

2021. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Otthonra bármit, még ha latexrucit nyomna a kezembe annak is adnék egy esélyt (bár elég kényelmetlennek tűnik), utcára miniszoknya, vagy beszéltük anno hogy rendes ruha alatt ilyen testkötözéssel (shibari) mehetnék vele valahova, bár ez azóta se valósult meg.
2021. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!