Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Anális szex esetén is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Anális szex esetén is lehet szenvedélyesen szererkezni vagy, ha anál van akkor az nem lehet szeretkezés?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elképzelni szeretkezésnek
2021. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, ha marad szex közben az érzelem és a gyengédség.

Nem szentírás, hogy popsiba csak vadállat módon lehet.

2021. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Én nem tudnám szeretkezésnek titulálni.


De lehet én élek túlidealizált, romantikus világba. Például nekem a szeretkezéshez hangulat kell, kellemes környezet (pl. gertyák, így az illatokhoz is tudok kötni emlékeket) és nemmellesleg a párom. Előlről. A lovagló és misszionárius pózban tartom én a legtöbb kontakust, hisz látom a partneremet, a testét, és nekem igényem is látni. Persze sok férfi csak annyit fog ebből érezni, hogy "jé, milyen szépen ugrál a csöcs lovagló pózba", de az én fejemben akkor is meghittebb az iylensmi. Az análnál pedig nem igazán vannak szemtől-szembe pózok.

2021. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
#3: veled egy élmény lehet bhaszni. 😃
2021. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 acelsziv ***** válasza:
78%
3: Tündérke: Análnál is alkalmazhatóak ugyanazok a pózok. És lehet úgy szeretkezni.
2021. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehet anál közben is szeretkezni, bár misszióban kicsit nehéz úgy csókot adni mivel kissé kitekertebb a behatolási szög.
2021. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet romantikusan is szexelni análisan, de az esetek többségében nálunk inkább hevesebb és "dugás" érzésem van.
2021. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Nem gondolom, hogy egy szeretkezés elveszti a ronantikáját, ha a párom mondjuk hátulról fekszik rám és análisan csináljuk.

Akkor is azt érzem, hogy gyengéd velem,csak mert éppen nem egymás szemébe nézünk.

De szerintem minden szex más, attól szép. Helytől és időtől függően.

2021. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Csicuki ***** válasza:
100%

Igen lehet èrzèki ugyan úgy ez csak a partnertől függ hogy milyen lesz a vègèn.


21N

2021. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeretkezés csak hüvelyi behatolásnál van. Legalábbis az alapján, amit itt más lányoktól olvastam. Hogy igazából nem élvezik az anált, csak azt benne, hogy a partnerüknek mennyire jó. És a szeretkezés a kölcsönös élvezetről szól számomra. Mindegy a póz meg ilyesmi, csak mindketten élvezzék, legyen lehetőségük orgazmushoz jutni. Persze ha az eddig olvasott válaszok tévesek, és a nők is el tudnak élvezni így is, akkor sztornó.
2021. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!