Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire baj ha az első menet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha az első menet után nem áll fel újra az admirális hanem csak pár órával később?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és eléggé zavar hogy csak egy patronos vagyok, esetleg lenne rá valami megoldás vagy mi lehet az oka
2021. ápr. 18. 03:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem zavaró. Legalábbis rendes kapcsolatban
2021. ápr. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Ez normális.

Nekem mondjuk élvezés után 10 percel megint megy de viszont sajnos átok is, mert nagyon kívánom is a szexet mindig de a párom meg már sokszor az elsőnél elélvez.

2021. ápr. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem probléma, volt párom is ilyen volt, de hidd el semmi baj ezzel.
2021. ápr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is alapból ilyen 25 évesen, de pont a napokban próbáltam ki, hogy nem verem ki 2 napig, és úgy dugtam, így bírtam második menetet is, ami nem jellemző. Persze a csaj is kellett hozzá, nagyon felizgatott. Hozzáteszem, az elsőnél hamar el szoktam menni.
2021. ápr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Sőt van mikor az élvezés után már aznap bele sem fér mégegy. De ez van nem vagyunk egyformák.
2021. ápr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 4-es írja. Adj 48 óra eltávot az admirálisnak, máris kitartóbb lesz a csatatéren.
2021. ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kokatag admirális!:-)
2021. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!