Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon túlgondolom a dolgokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon túlgondolom a dolgokat vagy jogosan akarom tenni amit? F24

Figyelt kérdés
24 éves létemre még nem szexeltem sőt még barátnőm se volt és szerintem nem is lesz mivel hát nem akarom tönkre tenni az életét egy hibával.Most szögezzük le,hogy nem vagyok meleg.Ennek a hibának nagyon is közbe van ahhoz amit nemtudom,hogy túlgondolok e.Annyi az egész,hogy nem nagyon vagy inkább nem is akarok se barátnőt se szexet mert mi van ha szex közbe becsúszik valami hiba?Akármi történhet de a 2 leggyakoribb ok amikor nem húzza ki időben az ember,a másik meg amikor véletlen kiszakad a gumi.Na most én egyik hibát se akarom elkövetni mivel akkor nem csak az én életemet teszem tönkre hanem az övét is én meg ezt nem akarom.Erre az elvetélés dologra meg még csak gondolni se akarok,hogy 1 ember hibája miatt a másik szívja meg.Inkább elkerülöm ezt a párkapcsolat dolgot és a szexet mintsem,hogy ártsak valakinek.

2021. ápr. 18. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az önsanyargatásodra és önsajnáltatásodra inkább nem is méltatok reagálni.


De megnyugtatlak. A kiszakad a gumi dolog a valóságban nagyon ritka (4 évig védekeztünk így a párommal, heti minimum 5 alkalommal és sose történt baj), csak itt gyakorin divat, hogy mindenki védekezés mellett esik teherbe és non-stop szakad a gumi és a gyógyszer nem hat.

2021. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz a terhesség tőle, akkor tudtok csak orálisan szexelni
2021. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ettől még ismerkedhetsz. Ha majd lesz párod és akartok is gyereket, akkor majd belevágtok a dologba… Addig is kitartást! :D
2021. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen balesetekre van a 72 órás tabi:)
2021. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon túlgondolod. Rengeteg védekezési lehetőség van, de ha semmilyen eszközben vagy készítményben nem bízol, szerintem a vaszektómia a neked való.
2021. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A micsoda?
2021. ápr. 19. 05:18
 7/12 A kérdező kommentje:

#2


Csak orálisan?Nem kevés az neki az ő szemszögéből? Szerintem nem lenne elég az neki és mindig mondaná, hogy neki annál több kell. Ha már az orálisnál vagyunk akkor nálam itt kezdődik a gond mivel nem biztos hogy előmerném venni neki. A mérettel nincs gond csak alapból nagyon bátortalan vagyok. Ja meg még levetkőzni se mernék.

2021. ápr. 19. 05:58
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Vagy kamu vagy, vagy életképtelen
2021. ápr. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Meséld már el hogy miért lennék kamu? Csak azért mert nem tudsz valami létezéséről az attól van létezik és igen amiket leirtam azok igazak.
2021. ápr. 19. 08:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül baj, ha nincs behatolás. Én pl el tudom képzelni, hogy csak orál legyen hasonló parák miatt.


Miért nem mersz levetkőzni? Mi a baj?

2021. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!