Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valaki, aki kozmetikus?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, aki kozmetikus? Miert nem vallalnak a kozmetikusok férfi intim gyantazast?

Figyelt kérdés

Szalonba sem vallalnak, és magan kozmetikus sem.

Amugy Nyíregyházi vagyok.

Mi ennek az oka?


2021. ápr. 19. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa. Nálunk sok helyen vállalják. gy-m-s
2021. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a bestwax oldalára, vállalnak férfiakat is.
2021. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kozmetikus vagyok!

Ennek az oka nagyon egyszerű:

Van akinek az intimgyanta belefér a kezelésbe, és van akinél nem..

Ezt el kell fogadni.

2021. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudják hogyan kell a férfi szférán intim gyantát csinálni, vagy félnek attól hogy szexuális zaklatás lenne a vége.


Erre a kettőre tudok tippelni.

2021. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kozmetikus vagyok, de járok férfiként gyantáztatni.

Egyrészt speciális technikája van, amit külön meg kell tanulniuk, nem annyiból áll, hogy rákeni és lerántja. Nagyon durva sérülést okozhat, ha nem jól csinálja. Ezen kívül van, aki szégyellősebb, nem mindenki tudja pókerarccal mondjuk a férfi farkát fogdozni, ide-oda lefogni, amíg felkeni a gyantát, majd lehúzza. Főleg, ha közben önkéntelenül fel is áll (még normális vendégnél is előfordul, hiszen egyszerűen bekapcsol a reflex arra, ha rákeni a meleg gyantát mondjuk.) És persze ott vannak a balf.sz vendégek, akik prostinak gondolják a kozmetikust, ha már a farka úgyis elöl van, erősködnének szexuális szolgáltatást akarva.


Szóval ez egyáltalán nem alap dolog, érthető, ha valaki inkább nem vállalja. Pesten több helyen is van, vidéken viszont ritkaság.

2021. ápr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon prózai oka van: 100 intim gyantázásból 99 női és talán ha 1 a férfi vendég.

Régebben jártam olyan kozmetikába, ahol fiúkat is vállaltak, a kozmetikus elmondása szerint 2-3 hetente tévedt be egy-egy, miközben napi 5-10 nő járt.

2021. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!