Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolatban élő 30-35 közötti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő 30-35 közötti férfiak, milyen gyakran szexeltek egy átlagos héten? Tényleg megelégszetek 1-3 alkalommal?

Figyelt kérdés

Nagyon magas libidóm van, nekem hozzátartozik egy jó naphoz, hogy szexeljek legalább 1-szer, hétvégén többször is egy nap. Ha épp önkielégít a párom, akkor is mindig mondom neki, hogy ne vonuljon el, legalább a spermája a végén ne vesszen kárba, imádom lenyelni. Az eddigi pasijaim zöme szóban nagy szájhős volt, de mikor odakerült a sor, bevallották, hogy ez nekik sok, nem akarnak naponta szexelni, elég heti 1-3 alkalom. Megfordult az is a fejemben, hogy lehet ez a normális, és velem van a baj, túlzottan szexfüggő vagyok.

Nem keresek partnert, privátokat nem kérek, a kérdésem nem ajánlattétel, kizárólag azok válaszára vagyok kíváncsi, akik hosszabb kapcsolatban élnek, nem olyan egyedülállókra, akik ki vannak éhezve már jószerével bárkire.



2021. ápr. 20. 15:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hosszú kapcsolatban, mikor már sok-sok éve együtt vagytok, jó, ha heti 1x van szex. És ez valahol normális szerintem.
2021. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan hosszú még a kapcsolatunk, másfél éve vagyunk együtt. Egyik barátnőm 13 év után is szexel kétnaponta minimum a pasijával.
2021. ápr. 20. 16:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Mióta gyerekünk van örülök ha van havi 2-3 nem még heti :D dolgozunk orrba-szájba... régen még nem volt gyerek ment heti 6-7 is, ebből volt mikor 2-3 orál, többi normál szex vagy volt 1-2 anál szex is. Amúgy igényem az nekem óriási, minden nap kiverem magamnak is ha nem tudunk szexelni, sajnos én nem bírom ki 1 napig sem.
2021. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont fordítva van...
2021. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!