Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A munkahelyen miért dicsekszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyen miért dicsekszik azzal az összes manus, hogy ők a legnagyobb csődörök az ágyban, ők a legerősebbek, ők a legszebbek? Milyen lelki okai lehetnek ennek?

Figyelt kérdés

#szex, lobidó, kollégák
2021. ápr. 20. 19:20
 1/10 A kérdező kommentje:

De megfigyeltem, hogy a 40+ korosztályos hapsikra jellemző.

Feszengenek mint a 90-es években.

Halál gáz.

Miért nem tudnak haladni a korral?

2021. ápr. 20. 19:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maguknsk is bizonygatják ilyenkor hogy ők biz nem öregek. Közben meg már érzik a kort, csak nem akarják tudomásul venni.
2021. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A dicsekvőket sosem kell komolyan venni. Aki csendben van,az tud valamit,neki nincs szüksége önfényezésre.
2021. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem beszélnék ilyenekről kollegákkal, munka után esetleg sörözésen a munkahelytől távol, de én nem előttük vágyok bármilyen hírnévre, hanem hogy akivel vagyok neki is jó legyen.
2021. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én egytekem dolgoztam 7 évig ahol velem egyidős emberkékkel volt dolgom.

Egyáltalán nem az volt a központi téma, hogy ki mennyit gyúr és kinek milyen a teljesítménye az ágyban.

Pedig azt hittem a fiatalabbak szeretnek vagánykodni.

2021. ápr. 20. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
pont a kapuzárási pánik miatt vagánykodnak és maguknak is bizonyhatják, micsoda csődörök
2021. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csürhében vannak és van egy szószóló nagyon idióták tudnak lenni.. bólógató jánosokkal karöltve... A legtöbb még azt se tudja, mi kell egy jó szexhez...
2021. ápr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Primitívség a háttere..
2021. ápr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Fidesz->munkahely->nagyotmondás
2021. ápr. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szakadok a hülyeségeitektől. :D

Egyszerű a magyarázat, ahogy megyünk előre az időbe, romlik a generációk állóképessége a technikai fejlődés miatt ami a kényelmet szolgálja. Nem kell belemagyarázni semmi baromságot, nagy arcúságot, ennek egy nagyon kis része a szex.

Én 44 évesen huszonévesek között dolgozom, többségük nagyon ramaty fizikai állapotban van. Míg én a munkaköröm miatt sokszor 6 méter magasban "spárgázom" a munkaidőm 12. órájában is, addig a huszonévesek alszanak. Nem kell betojni és vagdalózni sem, a két huszonéves gyerekem is pont ugyan ilyenek. Ledolgoznak 8 órát, és meg akarnak halni, csak nem képzelem, hogy még füvet fog nyírni? Ez rányomja a bélyegét a szexualitásra is, amikor egy jó és kiadós szex után a 19 nőt alig bírtam levakarni. Vagy amikkor egy 23 éves nő azt mondja nekem, te egy isten vagy az ágyban, soha nem mentem még el nyalástól, mert a korabeli pasik 2 percig megpiszkálják, bedugják, tol rajta kettőt azt csá. Aztán el vannak ájulva amikor 11 óra munka után, 3 óra kertlszkedés és 2 óra házimunka után legalább 1-1órát még eltöltök a szexel. Ez nem nagy arcoskodás, a mi apáink, az az nagyapáink még többet bírtak, és ez így van rendjén (sajnos)

2021. máj. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!