Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiverném valaki képére,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiverném valaki képére, feltölteném valahova és kitudódna, hogy én voltam, akkor feljelenthetne érte?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés. Nem tervezek ilyesmit.

2021. máj. 9. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem bajlódnék vele. Szólnék két havernak, aki ellátná a bajod. Ne azért mert kiverted, hanem amiért felraktad. L.
2021. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem jelenthetne fel.
2021. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
szerintem emiatt feljelnteni nem lehet, kiveve, ha valahogy ugy jutottal a kephez, ahogy nem lett volna szabad (pl feltort fiok, ilyesmi). de ha ilyet csinalnal es biztosan tudnam, h te vagy, tuti gondoskodnek rola, hogy minden ismerosod (beleertve anyadat, nagyanyadat, rokonaid, fonokod, munkatarsaid stb..) megtudja, mekkora egy undorito fereg vagy.
2021. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben önszántából töltötte fel a képet, úgy hajrá! Abban az esetben, ha magad fotóztad, közterületen, beleegyezés nélkül és ezt felrakod netre, úgy lehet baj belőle, ha rájön. Más részről a térfigyelők ugyanide esnek. Nincsen jogod megnézni. Lehet ugyanezt teszi, aki hozzáfér. Legyen mindenki számára elérhető, vagy vegyék le!!!!
2021. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!


Kérlek küldj képet magadról privátban, kitaláltam valamit. Nem fogod megbánni.

2021. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, feljelenthetne érte, függetlenül attól, hogy honnan szerezted a képet.


Aki azt írta, hogy nem, az előfordulhat, hogy máshogy értelmezte a "kiverni a képére" megfogalmazást, mint ahogy te értetted, vagy ha nem, akkor nincsen tisztában azzal, hogy a törvény szerint mi számít személyiségi jogok megsértésének, és mi nem.

2021. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen siman feljelenthetne
2023. aug. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!