Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után szexelnétek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szexelnétek? Ha már egy éve beszelünk minden nap, de most fogunk elsőnek találkozni, ott alszok a fiúnál. Még korai lenne elsőnek? Messze lakik azért most találkozunk

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Én korainak gondolnám mert a személyes találkozóból sokkal több minden kiderül egy emberből. De ez az én véleményem, és nem látok bele a kapcsolatotokba, szóval első találka végére összebújni elég szeszélyes és bár nem velem történt ilyen, egy barátomnak az ilyen találkái mindig rövid és felszínes kapcsolatokként végződtek.
2021. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ahogy te érzed. nekem korai lenne, szeretek fokozatosan haladni, nem durrbele elsőre. meg élőben lehet nagyon más lesz, mint amikor neten beszélgettetek...de tényleg a saját érzéseidre halgass, lehet annyira egymásra lesztek hangolódva, hogy butaság lenne csak azért megállni, mert "úgy helyes" valami random elv szerint
2021. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem lenne korai

Szerintem a szex amúgyis sors döntő

A jelenlegi párommal is az első találkozásnál feküdtem le. Azóta is együtt vagyunk pedig eltelt pár év.

De előtte is volt kapcsolatom ahol szintén rögtön megtörtént.

2021. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

ahogy alakul, ahogy kenyelmes. azert egy eve beszeltek minden nap, mar nem idegen, de az is igaz, hogy a szemelyes talalkozason nagyon sok mulik. ha megvan a kemia eloben is es ugy alakul, szerintem siman mehet a szex.

nekem is volt mar ilyen, egy kuldoldon elo sraccal, ott fel evig beszelgettunk es aztan elso talalkozaskor le is fekudtunk. mem banta meg egyikunk sem, azota is tartjuk a kapcsolatot (nem gondolkodott egyikunk sem parkapcsolatban), bar nagyon ritkan jon mar haza sajnos, de ha hazajon, mindig talalkozunk.

2021. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
A nagy távolság nem alkalmas egy kapcsolatra! 50km. még elviselhető. A beszélgetés azt jelenti hogy pötyögtetek, vagy szóban is beszéltetek? Nem mindegy! Óvnálak attól hogy az első ilyen alkalommal lefeküdj vele! De Te döntesz.
2021. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ hány évesek vagytok....Mik a célok....Mi van tervbe véve?!
2021. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Normális esetben azt mondanám, hogy akkor szexeljetek amikor jólesik. Én se vártam sose sokat, semmi értelmét nem láttam. De ha olyan messze vagytok egymástól, hogy egy év után sikerül először találkozni, akkor ezt eleve nem érdemes erőltetni. Egy kínlódás lenne, ráadásul ilyen hűség max a tündérmesékben van.
2021. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!