Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgató,tud lenni számodra ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató,tud lenni számodra ha a párod a korábbi szex élményeiről Szerzel tudomást?

Figyelt kérdés

Esetleg konkrét eset is volt ami izgalomba hozott?


kort és nemet is ha lehet ...



2021. máj. 27. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ki mit meséljen, de mivel érzelgős és érzékeny személyiségem van, zavarna, ha tudnék a múltjáról részletekbe belemenve. Nem szűz lányt keresek (elfogadom a múltját és nem firtatom), de nem is érdekel előttem hányan, hányszor és hogyan b.szták meg. 🤷🏻‍♂️


F40

2023. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
90%

A lányos kalandjai izgisek.

A pasis történetek annyira nem jók,de tetszik hogy sok olyat csinálunk amit mással nem csinált.

38/F

2023. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
69%

Igen,izgat hogy hányszor hogy..

Konkrét telán mikor terhes lett..

2023. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
82%
A legkevésbé sem. De főleg a kérkedés, az nagyon kiábrándító. Minden pasi más, az, hogy egy idegennel neki milyen volt, abból egyáltalán nem következik, hogy én milyen leszek Ővele. Az mond ilyeneket aki tapasztalatlan, vagy magát akarja reklámozni.
2023. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
80%

#64

A kérkedésen kívül még 1000 féleképpen előkerülhet egy ilyen sztori ...

2023. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
87%
A szexpartnereimmel szívesen beszélgetek ilyenekről, van hogy szopás közben beszélgetünk a csajjal ki hogy csinálta régebben. Volt olyan aki képet, videót is mutatott ahogy korábban más pasival csinálta.
2023. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem érdekel, se őt, se engem.
2023. jún. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
70%
Engem izgatott a története , amikor a nagybácsi be akarta cserkészni 16 éves korában . Mivel vannak információim mondtam neki , hogy a Lajos bácsinak igen nagy farka volt (20+) kitágitott volna rendesen .
2023. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
75%
Engem érdekel, és utàna mindig élvezettel nyalom ki a puncijàt
2023. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
96%
Engem nagyon izgatott... Volt olyan, hogy a csajom telefonon mesélte el a leszbikus valamint a 3-as kalandját is. Én közben elkezdtem maszturbálni, túl nagyokat sóhajtottam, így észrevette. Kérdezte, hogy magamhoz nyúltam-e. Bevallottam, hogy igen, erre az volt a válasza, hogy részletezzem hogy mit csinálok magammal, majd hogy mit csinálnék vele... Közös telefonos maszturbálás lett a vége, mindketten hatalmasat élveztük. Nagyon jó élmény volt.
2023. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!