Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti tapasztaltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti tapasztaltatok olyat, hogy a lány elutasított, de igazából azt várta, hogy semmibe vegyétek az ellenállását? Lányok csináltatok ilyet fiúval?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, volt ilyen. Próbálkoztam, elhajtott. Összejöttem mással, majd én voltam a szemét gyökér, amit egy fél évvel későbbi buli alatt vágott a fejemhez.
2021. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Amikor elutasítottam, akkor úgy is gondoltam. Nem azt vártam, hogy tovább nyomuljon. Aztán valami megváltozott.
2021. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Ezt a férfiak értik gyakran félre, hogy a "nem" az igazából "igen"t jelent. Pedig a nem az nem.

Az más dolog, hogy esetleg közben változik valami.


Alapvetően ritka, de létezik olyan is, hogy egy pasi tutyimutyinak néz ki, az ember elutasítja és talán ennek hatására, talán valami mástól, de aztán megembereli magát és elkezd férfiként viselkedni. Az meg már vonzó. Csak ez a változás gyakran nem tudatosul a férfiban, így azt hiszi, hogy csak játszanak vele, pedig nem.

2021. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 StevenUp ***** válasza:
100%
Az ilyen nőktől menekülni kell gyorsan mert nemnormálisak
2021. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
#2, #3 mi változik közben? Rájössz, hogy a szőke herceg fehér lovon nem létezik?
2021. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Az változik, hogy megmutatkoznak vonzó tulajdonságok. Kiállás, akaraterő, találékonyság.

Senkit nem érdekel ez a szőkeherceges baromság.

2021. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok

Leírtam. Ha gondolod elolvashatod megint.

2021. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 csak még mindig nem értem, hogyan jön össze egy mondatba a tutyimutyi és a csapja a szelet a csajoknak. Tehát ha már odamegy, akar valamit, ezt világosan az értésedre is adja akkor mégis honnan veszed le, hogy tutyimutyi?
2021. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az aljanép szokása.
2021. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8as, mert csak olyan formában próbálkozhat egy fiú egy lánynál, hogy vadidegenek és odamgy hozzá? Olyan véletlenül sem fordulhat elő, hogy iskola/munkatársak, ismerik egymást és úgy próbálkozik?
2021. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!