Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem teljesen értem magam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem teljesen értem magam. Ilyen fura lenne a szexualitásom?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos, 20 éves srác vagyok. Sok lánnyal volt már szexuális élményem, de nem is ez a lényeg. Van a környezetemben két lány, akik nem igazán néznek ki jól, sőt. Mindkettővel volt már szex, és pár havonta össze is járunk szeretkezni. (Az egyiknek a teste jó és tök szépen fest, de arca nem túl szép. A másiknak az arca egy fokkal szebb, de anorexiás, ami nekem nagyon fura.)

És itt jön a kérdés: Mégis miért van ez? Tudom, hogy arcra nem szépek, abszolút nem is tetszenek, viszont szexuálisan úgy fel tudnak izgatni, mint szinte senki más. Abban az együtt töltött pár órában iszonyatosan kívánom az aktuális lányt, de se előtte, se utána nem érzek így. Mással is történt már ilyen?



2021. jún. 9. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a megfelelő kémia a lényeg 🤷‍♂️
2021. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az jó ha tök szépen fest.Művész lélek!
2021. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják hogy nem a külső a lényeg. Ha a személyiségük is izgalmas, megnevettet és jól érzed magad vele akkor az ilyen, számodra nem túl szép lányba is bele lehet szeretni.

Egyfajta felszínesség csak a szép emberekkel járni, egy karakteres arc is lehet olyan hogy jó ránézni.

Tudom hogy nem jarasról van szó köztetek csak így jobban lehet érteni hogy nem fura a szexualitásod hanem tudaz nem felszínesen is érezni.

2021. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez volt a helyzet. Volt egy előnytelen kinézetű csaj, de nála jobban a mai napig nem kívánok senkit. Már vége van vele, de sokáig volt a szeretőm kapcsolat mellett is, mert képtelen voltam elengedni. A mostani párom segített benne, mert ő vele nem akartam ezt csinálni.
2021. jún. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!