Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek mi a legfontosabb egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek mi a legfontosabb egy férfiban, ha párkapcsolatot keresnek, mondjuk mi alapján húztok jobbra valakit Tinderen?

Figyelt kérdés
Nem merek ismerkedni, mert úgy érzem, hogy csak csalódnék. Élőben semmi esély, hogy ismerkedjek. Volt barátnőm, azt azért érdemes megemlíteni, de ő úgy szeretett ahogy vagyok, és már vége egy ideje. (Hogy azért legyen tiszta, nem vagyok önsajnáltató incel.) Ebben a világban nem tudom mire mennek rá a nők, és ismerősöm mutatta a Tindert is. Tele van gazdag, sportos alkatú, jó állású férfiakkal, úgy pedig mi értelme lenne felregisztrálnom, ha ők úgyis jobbak, mint én? Szerencsére nem vagyok csúnya, de nem vagyok túl magas (180 körül vagy annyi se), plusz kilóm is van, 86 kg körül vagyok, egyáltalán nem vagyok sportos, meg vékony. És a munkám is átlagos, nincs saját lakásom, autóm se, így mivel győzhetném meg a nőket Tinderen vagy társkeresőn? Szerintem csak le lennék koptatva egy idő után, és nincs szükségem újabb és újabb csalódásokra. Ti hogy gondoljátok, átlagos pasik vagy átlag alattiak mennyire "hasznosak" online társkeresőn? 24/F

2021. jún. 11. 14:04
A kérdező szavazást indított:
Gazdag legyen
Magas legyen
Jóképű legyen
Sportos legyen
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nalam a fontossagi sorrend:

1 jokepu

2 magas

3 sportos

4 gazdag

2021. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tinden ismerkednék akkor egyértelműen azt húznám jobbra aki tetszik, megfogott valamivel.

De ahhoz hogy párkapcsolatban legyek valakivel több kell. Fontos hogy megfelelő legyen a személyisége is. Közösek legyenek a céljaink, hűséges legyen, humoros, figyelmes, őszinte. Egyezzünk a szexben is.

Az hogy lakása, kocsija legyen én nem várom el, azt se hogy gazdag legyen. Sose volt gazdag párom.

2021. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Az a lényeg, hogy a képei alapján mennyire tűnik igényes, intelligens, normálisa pasinak. Külsőre csak annyi a megkötés, hogy ne legyen visszataszító számomra
2021. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyen jóképű,közös érdeklődés,személyisége milyen,hűséges,magabiztos,figyelmes,őszinte,legyen humora.
2021. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az alkatod ellen, illetve túlsúly ellen pontosabban, bőven lehet tenni :) Ha tényleg zavar, akkor tegyél ellene. Kezdj el mozogni, egészségesebben étkezni. Habár én nem használom és sosem használtam a tindert (sőt, semmilyen társkeresőt), azt tudom mondani, hogy a külső az valóban fontos. Nyilván, elsősorban a jóképű pasikat nézem meg én is. A pénz az valóban valahol hátul van nagyon a listán, annál azért sokkal fontosabb dolgok vannak, de fontos nekem például, hogy azért ne legyen léhűtő... :D Tehát dolgozzon rendesen, és számomra nagyon fontos, hogy értelmes legyen a párom, és az érzelmi világunk is passzoljon, meg persze az értékrendünk.


Nem kell feltétlen Brad Pittnek lenni ahhoz, hogy megkedveljen egy nő. :) És a humor nagyon fontos! ;) Ne állj rögtön negatívan a dologhoz. Nincs vesztenivalód, és még akár be is jöhet ez a társkeresős dolog.

2021. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!