Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban élő srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő srác vagyok és sajnos előfordul hogy szexuálisan kívánok idegen lányokat. Ez normális?

Figyelt kérdés
Sosem csaltam meg a páromat, nem is szeretném, viszont nekem elég magas a libidóm és ennek sajnos átka is van. Csomószor amikor az utcán sétálok és meglátok egy szép csajt egyből eszembe jut hogy milyen lehet vele a szex. Kicsit gáznak tartom, hogy így gondolkodom és szeretnék leszokni róla. Valaki élt már át hasonlót?

2021. jún. 12. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem csalod meg, addig oké.
2021. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igazán. Persze láthatsz másokat vonzónak, van szemrd, meg tudod állapítani, hogy egy nő csinos. De szerintem az már nem oké, hogy meglátsz egy nőt és azon agyalsz hogyan dugnád meg, milyen puncija lehet stb.

Ha nem tini vagy, akkor ez fura. Felnőtt érett férfi nem ilyeneken agyal, hanem hogy mit fog tenni a párjával mikor hazaér

Az mondjuk legalább dícséretes, hogy nem akarod és fogod megcsalni a párod. Végsősoron ez számít. Viszont ha ennyire nem bírsz a gondolataiddal, akkor nem tudom meddig tudsz majd ellenállni. Hisz tulajdonképpen vágysz rá, csak megpróbálod elnyomni ezt magadban. Az ilyesminek nem szokott jó vége lenni.

Ha meg amiatt van ez, mert ottrhon nem jó a szex vagy kevés, akkor érdemes lenne elgondolkodni, hogy miért vagy olyannal, akivel nem passzolnak az igényeitek és hogy hosszútávon ez fenntartható-e.

Én pl ha szeretek valakit, akkor nem is vágyom másra, szinte észre se veszek másokat🤷🏻‍♀️

2021. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek hogy nehogy ez legyen a vége. Sokszor inkább nem is veszem fel a szemkontaktust lányokkal az utcán. Pedig tényleg szeretem a páromat és a szexszel sincs probléma. Egyébként huszonéves vagyok.
2021. jún. 12. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és én is kívánok egy két pasit. de nem idegeneket. Ha az utcán meglátom egy jó palit, akkor csak megnézem.
2021. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Hja, kérem, vágyak nélkül könnyű lenne gerinctanulmánynak lenni.
2021. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!