Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért történik ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal, aki nekem az első. Nagyon sokat csókolózunk, érintjük egymást, és apró merevedéseim vannak, valamint előváladék folyik állandóan.

Tegnap megpróbált orálisan kielégíteni, de nem állt fel.

Miért vannak ezek a dolgok? És mit tehetnék, hogy ne legyen merevedési problémám? (Még azt hozzátenném, hogy nem szoktam magammal játszani (legutóbb május közepén csináltam).



2021. jún. 16. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. túlizgulod, emiatt nem áll fel

2. heti 1-2szer illik üríteni, mert egészségtelen, ha nem teszed

2021. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hello. Valószínű, hogy túl izgulod és stresszelsz. Lazítsd el magad, szellemülj át ne kattogj semmin. Csak élvezd. Nem szabad rágörcsölni, mert akkor technikai probléma lesz:D
2021. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlstresszelted a dolgot, a teljesítménykényszer a legnagyobb libidógyilkos. Szóval marokra fel, verd ki párszor és legközelebb amikor szexre kerül a sor akkor az ugorjon inkább be hogy "hohó tud ez állni, a múltkor is milyen kemény volt amikor kivertem".
2021. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Szex előtt mindenképp verd ki aznap! Mi ez már hogy hetek óta nem verted? Nem csoda hogy összevissza váladékozol
2021. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha nem is áll fel egészen, de izgasson addig, amíg el nem élvezel, mert nagyon rossz ez így, hogy mindig felizgulsz, de sosem fejezed be.
2021. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Nem akarom minden nap, de akkor olyan heti 2-3x elkezdem csinálni.
2021. jún. 16. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!