Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Smároltunk a barátommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltunk a barátommal és közben elkezdtem simogatni,maszírozgatni a farkát csak úgy nadrágon keresztül.Legnagyobb megdöbbenésemre nem keményedett meg neki.Teljesen puha maradt pedig nem kis ideig csináltam neki.Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Velem van a baj vagy vele?
2021. jún. 21. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
vele.még időben cseréld le....
2021. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Az én pasim pedig elsült az alsójába, az sem volt jobb
2021. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez még nem jelent semmit. Akkor aggódj, ha szexre készültök, és úgy sem áll fel!
2021. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Meleg nagy eséllyel..Menekülj!
2021. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
nehogy már egy nadrágon keresztüli nyomdosásból elkönyveld, hogy impotens. nem vagyunk gépek, ezerféle oka lehet, épp miért nem állt neki (egy vastag anyagú nadrágon keresztül való nyomdosás amúgy sem egy hatalmas inger).
2021. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Miert lenne baj barmelyikotokkel is??? Komolyan...kb semmit nem jelent, elofordul az ilyen, a ferfiak sem robotok, ezer oka lehetett. Van akinek alapbol tobb kell ehhez mint egy nadragon keresztuli simogatas. Ami szamomra szomoru hogy ahelyett h vele beszelned meg idejossz varni a megerositest hogy ez marpedig biztosan az o hibaja. Kommunikaljatok!!
2021. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Azért ez elég gáz. Nekem ettől már úgy állt volna, mint a beton. 2 lehetőség van, vagy te nem jössz be neki, vagy más baja van/beteg. Erről őt kellene megkérdezni.
2021. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noren1989 ***** válasza:
77%
Exem meg ilyen esetben a ruhazsepimre hitte, h a farkam. A farkam puhàbb volt 😘
2021. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha az utcàn megfogja a pinádat és nem nedvesedsz akkor vele vagy veled van baj?
2021. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Wow, hogy lepontozott az összes puhapöcsú huszár! Haha! Pedig így van. A feleségem mellett egyszer találkoztam egy 19 éves lánykával autóban, és mire oda jutottunk, hogy elővette a farkamat, már ömlött ki belőle az előváladék, és majdnem kiszakadt a farmerom. Pedig már 40 felett vagyok. :D
2021. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!