Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik párkapcsolatban éltek! Gyakran maszturbáltok a párotok mellett?

Figyelt kérdés

Illetve 2 kérdés még:


Van vibrátorotok vagy a kezetekkel csináljátok?


Van, hogy jobban elélveztek maszturbálással mint szex közben a párotokkal?


2021. jún. 24. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Persze, rendszeresen masztizok a párom mellett, de nem azért mert nem jó a párommal, csupán mert ilyen szexmániás vagyok.. 😬 Mikor mivel csinálom, van vibrátorom is, rezgő mozgó meg minden, de valamikor csak simán az ujjaimra hagyatkozok. 😃
2021. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Párkapcsolatban nem szoktam. Van vibrátorom és nem jobb kint a szex.

27L

2021. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen szokott olyan lenni
2021. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát én lehet többet masztizok, mint szexelek a barátommal...volt vibrátorom is, de sajnos elromlott és azóta nem vettem újat, mert barátom nem szeretné. Változó melyik a jobb, néha magamnak is olyan örömöket tudok okozni, amit elképzelni is nehéz; de a szex is nagyon jó.
2021. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Szoktam maszturbálni rendszeresen, csak az ujjaim al. Masztival nagyobbat élvezek, de a szex érzelmileg jobban kielégít.
2021. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen szoktam.Ujjammal vagy vibrátorral.A szex is nagyon jó.
2021. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...
2022. jan. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!