Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire rossz párosítás ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz párosítás ez?

Figyelt kérdés

Nekem relatíve hosszú a farkam, ellenben nem valami vastag, és nyílegyenes, szóval egyik oldalt sem ingerli a hüvelyt valami erőteljesen.

Nem volt sok partnerem, viszont mindnél éreztem, hogy igencsak elférne egy jóval vaskosabb is bennük. Szeretem a félénkebb lányokat, így egyik se tette szóvá, viszont egyiknek sem volt hüvelyi orgazmusa velem. Tudom, erre nem minden nő képes, de feltételezhetőleg a világért se bántottak volna meg azzal, hogy vékony vagyok. A legtöbb érzőideg a hüvely elülső falában van, így igazából az lenne a kérdésem, hogy tényleg ennyire kardinális lenne a női élvezet szempontjából a vastagság? valamint egy nagyobb makk ? Mert nekem a feje se valami milleniumi emlékmű



2021. jún. 27. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem vészes a probléma. Léteznek elég szűk csajok is. Én például annyira szűk vagyok h minimum fél óra kell h egyáltalán be férjen bármi. (Ezt nem azért írtam mert ismerkedni szeretnék vagy bármi csupán h hasonló csajok mint én azoknak másabb lenne ez.)
2021. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Részemről valóban nem a legszerencsésebb párosítás. Hiába hosszú, és löködi a méhszájam, ha nem tölt ki. Mintha egy ceruzát használnék. És valóban, egy nagyobb makk rengeteget dob, mert végig intenzíven érzem.
2021. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Én azt tudom neked tanácsolni, hogy kommunikáljatok és mindent beszéljetek meg (szex előtt,közben és után) az aktuális pároddal.

Mondja el, hogy melyik póz a legélvezetesebb, neki hogy a legjobb.

24/L

2021. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)!

igyekszem figyelemmel kompenzálni az esetleges "hiányaimat", viszont tagadhatatlan, hogy számomra se olyan intenzív az érzet, mint amilyen lehetne, és ezen sajnos egy jól megválasztott póz sem igazán segít

2021. jún. 27. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
A vékony farok elég nagy átok, ezt en is érzem. Az enyém 4 cm az atmérője, nagyon felizgult punciba egyszerüen kevés, én is érzem.
2021. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!