Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a csaj nem tud elélvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj nem tud elélvezni a nyalástól akkor a nyalóban van a hiba?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha mással el tud menni akkor igen. Ha nem is a technikájával van a baj akkor a köztük lévő kémiával, amiről mondjuk nem tehet de akkor se megy.
2021. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy az #1-es írja, ha egyébként csikló ingerlésével el tud menni akkor többnyire azzal van a bibi aki nyal - nevezetesen nem tud teljesen egy hullámhosszra kerülni vele. Ezzel együtt vannak akik partnerrel képtelenek megfelelően elengedni magukat, mindenféle hülye komplexusok, gátlások blokkolják az orgazmus elérésében.
2021. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Az elotten szoloknak igazuk van. Azt kell megtudni, hogy maskent mukodik-e nala a csiklo orgazmus. Amugy meg gyakorolni kell, egymasra hangolodni. Nezz meg oktatovideokat, hatha ad valami plusz otletet.
2021. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld!
2021. júl. 14. 22:55
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem feltétlenül. lehet a csaj a saját kezéhez van hozzászokva.
2021. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem így van hogy ha van csikló orgazmusa akkor a nyalástól is el kéne élveznie kivéve ha rosszul nyalnak. Nekem mindig csiklo orgazmusom van de nyalastol meg sosem mentem el. Es nem azert mert rosszul csinaltak.. mert amugy elveztem nagyon.
2021. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlen. Nekem sokan csinálták már és sosem ment az orgazmus. Kétlem hogy mind béna lett volna:D
2021. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

7-es!


Miért, mennyien voltak?

2021. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Ha a csaj nem tudja elmondani se, hogy neki mi hogy jó, akkor senki nem lesz gondolatolvasó...
2021. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, rengeteg gátlásos problémás csaj van, aki sehogy nem tud elmenni semmitől.
2021. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!