Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kérdésem, nem túl szokványos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem, nem túl szokványos, de örülnék néhány válasznak...férfiak, nők, vélemény?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm lassan 2 éve, és most állt elő azzal, hogy próbáljuk ki a szexben azt, hogy milyen amikor én dominálok, és milyen az, amikor ő.

Ennek az lett a vége, hogy nagyon tetszett neki ha én dominálok (nekem olyan fura az egész, de nem mutattam ki), ezért ez is be lett építve a szexuális szokásaink közé, mert örülök neki, ha valami extrával feldobódik az ágyban a barátnőm.

De amikor ő dominált engem, akkor az nem működött...nem jöttem tűzbe, meg kínosnak éreztem, hogy "sub" vagyok. A probléma pedig az, hogy ő szeretné a dolognak ezt a részét is néha űzni, viszont rám nincs hatással. Eleinte ez mindenkivel előfordul? Változhat esetleg? Vagy tudjam be annak, hogy nem vagyok ilyen alkat?



2021. aug. 7. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs benned a hajlam, akkor nagyon gyorsan el kell felejteni, mert nem fog változni.
2021. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az a dolog, amit tipikusan nem lehet erőltetni. Vagy benned van a hajlam vagy nincs:) szerintem nyugodtan mondd meg őszintén a párodnak, hogy hogyan érzel a téma iránt

sub N

2021. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2021. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A legnagyobb problémám ezzel kapcsolatban az, hogy ő szeretné ezt csinálni, csak rajtam megbukik a dolog. Szóval, a nők nagyon mellre kapják az ilyen domina témát, ha a párjukra nincs hatással? Mert az egy dolog, ha azt mondja a barátnőm, hogy "nem baj"...
2021. aug. 7. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Ne is hagyd magad, mert a férfi kell a dominans legyen.
2021. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ugyan akik un. switchek (mindkét "oldalon" otthonosan mozognak), de ez belülről jön. Ha nem vágysz rá nem fog változni, ha megjátszod csak hiteltelenné válik téged is zavarni fog, mert a partneredet is. Nem passzoltok ezen a téren össze, inkább azokra fókuszáljatok amiben viszont igen!
2021. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el nyugodtan vagy harcoljatok azért, hogy sub legyél. Hordj bugyit, szex megvonás, amíg be nem hodolsz. Vagy beszéljetek meg, hogy neked ez nem jön be és zarjatok le.
2021. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!