Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány nem akar gyereket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem akar gyereket az idővel változhat?

Figyelt kérdés

Lány akit megismertem 22 éves, és azt mondta ő nem akar gyereket. Én viszont majd igen.

Van rá esély ahogy közeledik a 30 hoz változzon a véleménye?


2021. aug. 11. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Igen,ahogy ketyeg a biológiai óra egyre jobban vágyik majd rá.Látja ,hogy bnőknek,testvérnek már van.A nőkbe bele van ez kódolva.
2021. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Lehet hogy még fiatal ehhez, annyi minden van az életben, amit biztosan szeretne elérni, látni, tapasztalni. A gyerekvállalás amúgy is eltolódott a kései 20-as évekre, hiszen mindenki anyagi biztonságot, és saját egzisztenciát akar kiépíteni. Tudod, a mai modern nők... Majdnem biztosra veszem hogy később szeretne babát vállalni.
2021. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Van akinél változik de van akinél meg nem és tényleg nem lesz gyereke. Ezt nem lehet pontosan megmondani hogy nála hogy lesz.
2021. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Nagy eséllyel, de nincs rá garancia.
2021. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Én is ezt mondtam 22 évesen, hogy én ugyan soha nem fogok szülni.

És most 38 évesen is pont ugyanezt mondom!

2021. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Hát látod nálam is ezért esnek ki sokan, mert én majd akarnék náluk meg online ki van írva hogy nem
2021. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Hagyd a fenébe az ilyet. Nem is nő. Vénségére tartsa el az állam, mert szülni is lusta volt. Az èlvezet kellene, az utód gondozása, felnevelése meg nem. Hogyne. Férfi, 38, kétgyerekes apa
2021. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
22 évesen még szinte minden nap változnak az ember elvei. Ha 35+ lenne és akkor mondaná, akkor számíthatsz arra, hogy tényleg nem akar
2021. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Valoszinuleg nem fog valtozni. Volt egy baratnom aki 20 evesen azt nondta hogy nem akar gyereket, eltelt mar kb 10 ev es ugyan nem tudok rola semmi de tuti most sincs meg gyereke.

Volt egy lany ismerosom aki 18 evesen azt mondta hogy o biztos nem fog szulni, esetleg orokbefogad de szulni tuti nem. Most kb 30-31 eves es nincs gyereke

2021. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát én sem szeretnék, és amennyi ellenérvem van, ez így is fog maradni. A nem, az nem.
2021. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!