Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, lefeküdnétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Akit mondjuk megismertek, nagyon mosolygós, vicces, nagyon szép arca van és látjátok rajta, hogy szimpatikusak vagytok neki és benne lenne szexben is, valószínűsíthetően jó lenne az ágyban is. Viszont husis alakja van, ami nektek mondjuk nem a zsáneretek. De a fentiek mellett ti szexelnétek a nővel hosszabb távon? Ha igen, nem lenne gond az ágyban, hogy igazából a teste annyira nem vonzott benneteket elsőre? Vagy közben az arc és személyiség miatt vonzóvá válik a nő? Esetleg csak a kanosság miatt mennétek bele, mert egész vállalható az összkép? Vagy a teste kizáró ok, hiába szép az arca
2021. aug. 11. 23:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Abszolút rendben vannak a husis csajok.
2021. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Igen lefeküdnék vele!Már csak azért is mert tudom hogy ez milyen,ugyanis nem rég volt egy ugyanilyen hölggyel alkalmam szexelni és nagyon jó volt!Szivesen megismételném csak sajnos ő elköltözött külföldre így ez nem valósítható meg :(
2021. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha imádja szexet akkor igen.
2021. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Nálam minél vékonyabb egy nő annál szexisebb bejövőseb.
2021. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#3: tegyük fel igen, de akkor hirtelen már nem is zavarna az alakja?:D

#4: oké, ez tehát nem?

2021. aug. 11. 23:55
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Kedves kérdező! Ez partner keresésnek minősül,vagy csak úgy egy kérdés? :)
2021. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

Egyéjszakásra vagy szexkapcsolatra biztos hogy nem.

Tartós kapcsolatra igen.

2021. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#6: csak kíváncsi vagyok ki hogy gondolkodik ebben, nem partnerkerés
2021. aug. 12. 00:03
 9/23 A kérdező kommentje:
#7: ezt nem egészen értem. Tartós kapcsolatban te nem szoktál szexelni? Ott nem baj ha nem vonz a párod?:D
2021. aug. 12. 00:04
 10/23 anonim ***** válasza:
#8 értem,és köszi a válaszod,én is csak kíváncsiságból kérdeztem nem akartam ezzel semmi rosszat :)
2021. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!