Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hosszú, monoton kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszú, monoton kapcsolatban félrejár a pasi, miért mondjak azt, hogy otthon is jobb lesz a nemi elete?

Figyelt kérdés
Vagyis mitöl lesz jobb?

2021. aug. 13. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jobb.
2021. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez akkor alakul ki amikor már otthon a partner kezdi sejteni a dolgokat de még nincsenek konkrétumok. Ilyenkor felerősödik kicsit a verseny szellem mindenkiben, és benne van hogy nem adja a párját ,igenis megmutatja hogy megtartja. Nah ilyenkor azért oda tudja tenni magát egy nő .
2021. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
# Nagy túróst. Pont hogy elmegy a kedvem attól, hogy teperjek... minek? Ha erőlködés nélkül nem megy a dolog, lehet szólni és akkor kalap kabát.
2021. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem tudom ha valakit szeretek és életem párja azért megpróbálok teperni. De hát kinek mi persze....
2021. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
#4 Életem párja, de máshoz járkál kielégülni? :D Bárkinek, akinek méltósága van nem kezd el teperni egy ilyen helyzetben, hanem megbeszéli a másikkal hogy a továbbiakban hogy gondolja az életét. "Életed párja" ilyen lenne, nem egy sunyi töketlen.
2021. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Túl van misztifikálva ez az "életem párja" dolog.
2021. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

#4

Életem párja egészen addig életem párja, amíg meg nem tudom, hogy máshova jár dugni. Nem hogy még akkor kezdjek el érte teperni...😂

2021. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem lesz jobb:D
2021. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne legyünk már ennyire álszentek. Az esetek 98%- ában a megcsalás azért következik be mert otthon az illető nem kapja meg rendesen amit szeretne. Egy kapcsolathoz két ember kell,ha pedig megcsalás van akkor mindenki hibás.csak egyszerűbb a másikra mutogatni önkritika helyett. Persze most gyorsan keressetek extrém példákat ,meg a tesóm barátnőjének a testvérének a csaja mesélte dolgokat. Ez pedig nem más nőknél sem, ha nincsenek kielégítve rendesen ők is keresnek mást. De lehetne sorolni..
2021. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezik a jelenség, de több oka is lehet...

Idegenben jön esetleg egy kis önbizalom, magabiztosság, visszatér a szex iránti vágy, ami otthon már csak rutin volt, netán tanul egy-két új dolgot, ez mind előnyösen kihathat az otthoni dolgokra is. Aztán van olyan is, aki rájön, hogy idegenben sem jobb, ezért inkább hazai pályán próbálja újra odatenni magát. Vagy rátör a lelkiismeretfurdalás, és ezért kezd otthon teperni.

2021. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!