Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan lányok nem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lányok nem szeretik a lábfétises fiúkat, aki nem szép lány? Vagy a lába nem szép és ezért? Szerintem egy olyan lány aki tisztában van vele hogy az ő teste gyönyörű akkor, tudja, és engedi

Figyelt kérdés
Enyhe lábfetisem van. Csak szép lányok szép lábai tetszenek, ha nem szép nincs lábfetisem.

2021. aug. 14. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ém csámpásan járok, nem hiszem h bejönne a lábfétiseseknek :D
2021. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
46%
Így igaz. Normális eszű lány nem csúfolódik a lábfétis kifejezéssel, hanem tudja, hogy a női láb egy szépségpont. Aki meg nem ápolja, az ne a férfiakat bírálgassa. A szerelem arról szól, hogy engedem ami a másiknak jó és nekem nem árt meg.
2021. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Így igaz. Minden kölcsönös kell legyen
2021. aug. 14. 11:03
 4/15 A kérdező kommentje:
Pl ha ő szereti bdsm t én elfogadom és csinálom vele de akkor ő amit én szeretnék. Pedig engem izgat bdsm
2021. aug. 14. 11:04
 5/15 A kérdező kommentje:
Pedig engem NEM izgat a bdsm
2021. aug. 14. 11:05
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Ez aztan logika. Inkabb bele se kezdek szerintem, hidd csak ezt. :D
2021. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem erre építi fel a szexet, hanem csak enyhén van nála jelen és nem állandó része a szexnek, addig felőlem csinálja. Engem nem vonz, nem izgat.


A szexhez viszont nagyon rossz a hozzáállásod, az ugyanis a kölcsönös örömszerzésről szól, vagyis hiába vonzza az egyik felet valami, ha a másikat nem. Butaság olyasmibe belemenni, ami neked nem vágyad. Ha valóban szereted a másikat, akkor vagy elfogadod, hogy bizonyos vágyakat vele nem tudsz megélni, vagy szétmentek.

2021. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

Ez elég egyértelmű.

Itt az oldalon is azok vergődnek, akiknek csúnya a lába.

Ha egy nő lába szép és megdícsérik, a nő csak örül neki.

2021. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:) tudom
2021. aug. 14. 13:43
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Rendben van tartva a lábam, adok rá. Nyilván, hiszen undorító ha egy szandálban látszik, hogy csúnya repedezett, koszos stb. De akkor se normális dolog szexuálisan tekinteni rá. A legtöbb fétis azért köthető a szexhez, érthető, hogy miért tetszik az adott embernek. De ennek semmi köze az élvezethez, nem oda való, és nem, nem normális dolog. Teszem hozzá, ez is csak itt gyakori téma, az életben soha senkivel sem találkoztam, akinek ez tetszik. Férfiak és nők egyaránt nevetségesnek tartják.
2021. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!