Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Észrevettétek hogy sok kérdés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek hogy sok kérdés arról szól, hogy a 12-13-14-15 cm-es pénisz nem elég semmire és nem lehet vele semmit kezdeni, szemrebbenés nélkül dobják a pasit miatta?

Figyelt kérdés
Ilyenkor egyáltalán számít a személyiség vagy nem?

2021. aug. 27. 01:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Már a 12 is bőven elég.

A látvány az más kérdés, mert látványra izgibb nagyobbat nézni, de funkcionálisan simán elég a 12 is.

És eleve nem is ez szempont nálunk...

2021. aug. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem kielégítő a szex, akkor akármilyen személyiség sem menti meg. És fordítva is igaz. Amíg nem jó a szex, addig szerelmes se leszek, stimmelnie kell mindennek. 12-14 centi nem valami kielégítő, és nem lehet végtelenségig kompenzálni sem. De amúgy a férfiak se szexelnének olyan nővel, akivel nem stimmel a szex, szóval nem tudom miért kell csodálkozni. Páromnak 17 centi (igen, tudom, hogy ennyi) nem tudom elképzelni egy 12 centissel.
2021. aug. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem jellemzőek ilyen kérdések, ezek a tökéletes átlag méretek. Kb. 10-20%-a a nőknek, akiknek ez valóban anatómiailag nem felel meg.
2021. aug. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
Téged nem azért dobtak/vagy nem kellesz a csajoknak, mert átlagos méreted van. Hanem gyenge, önbizalomhiányos személyiséged van vagy nem tudod a farkadat használni és nem értessz a nőkhöz🤷‍♀️🤷‍♀️
2021. aug. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Nekem elég egy 12-13 centis is.
2021. aug. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

De hülyék vagytok ti pasik. Ti méregetitek. Eszembe se jutott soha. Mondjuk nem is volt minden héten màs.... Nem mert rusnya voltam, mielőtt ezzel jöttök. Nagyon csini és szép csaj voltam. Volt egy férjem. Nagy volt, nem mértem

. Lett egy ahhoz képest kisebb. Jó volt mindegyikkel.

2021. aug. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%

Azt észre vettem, hogy naponta van péniszméregetős kérdés, igen.

Én is unom.

2021. aug. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
A pöcsükben nincs elég vér, de leszàzalékolni, ahhoz igen. No, röhögök akik leszàzalékoltak. Megyek az OEP-hez, tüstént 😇🙃😅🥰
2021. aug. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%

Bennük az él, hogy attól férfiasabbak, ha nagy nekik.

Ezt már megszokhattuk, engem nem zavar a dolog.

Látványra valóban esetleg lehet izgi egy nagy, de amúgy meg tudjuk semmi értelme, meg lényegtelen.

2021. aug. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Észrevettem, mennyi faszi aggódik a pöcs mérete irányban. Meg mennyi csaj a denevérpuncija miatt. Agya irànt senki sem aggódik. Érdekes. (Ki leszek tiltva. Nem igazán hat meg.)
2021. aug. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!