Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az érettebb szub nők tudnák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érettebb szub nők tudnák élvezni a történéseket egy fiatalabb férfival?

Figyelt kérdés

A 40 feletti korosztályra gondolok.A férfi pedig 30 as korosztály.Viszont kinézetre fiatalabb a korához képest.Nem az a tipikus férfias megjelenésű.

Ez kizárja hogy dominánsként tekintsetek rá?

Nem nagyon van ilyenben tapasztalatom,viszont érzem hogy van bennem domináns hajlam.És számomra azért is kimondottan izgató ez a felállás,mert alapból én tisztelem az embereket,a nőket.Az idősebbeket is.És így is viszonyulok,szólok hozzájuk,beszélek ,viselkedek velük.Udvariasan,tisztelettudóan,normálisan.És izgató a fantáziámban hogy egy érettebb nővel találkozva is így viselkednék, de mellette a szexben egy ilyen hölggyel együtt lenni,és kinyilvánítani a domináns oldalam,mellette pedig érezni,látni,hallani hogy kifejezetten ezt élvezi.Nem kimondottan a fájdalom okozása az,amiben megnyilvánul ez az oldalam.Inkább mentális jellegű a dolog.Szóbeli alázás,használat stb.

Vannak kimondott fantáziálások,amelyek nagyon izgatónak tűnnek,és szívesen megélném.Nem a jellegzetes dolog,inkább ilyen saját szülemény.Különleges helyzetek.



2021. aug. 29. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha dom akarsz lenni, akkor ferfiasnak kene lenni N
2021. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor kizárt hogy tudjon egy nála fiatalabb férfira ,aki nem is annyira férfias külsőre úgy tekinteni hogy szexuálisan vonzódjon hozzá? És alárendelt szerepet töltsön be vele a szexben?
2021. aug. 29. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan
2021. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sub negyvenes nő vagyok és volt fiatalabb párom. Nem a külső a lényeg, hanem a személyiség... (Privi nem kell, foglalt vagyok.)
2021. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Köszönöm,ez reményt keltő :)

És a személyiségnél mi számít? Mármint pl. én kedves,barátságos vagyok,és tisztelettel viszonyulok a nálam idősebbekhez.Az igazi határozott,domináns oldalam az inkább a szexnél érződik.

2021. aug. 29. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Én is csak szexuálisan vagyok szubmisszív, az életemben (nagyon) nem. A volt páromról szerintem senki nem mondta volna meg ránézésre, hogy az ágyban mekkora csődör tud lenni, mert egy nagyon szolid fiatalember amúgy. :D

A személyiségben nekem az a lényeg, hogy érezzem, hogy rábízhatom magam... hogy tud vezetni, irányítani úgy, hogy nekem is jó legyen. Hogy az én élvezetem legalább olyan fontos (ha nem fontosabb) számára, mint a sajátja. Szerencsére most ilyen partnerem van, bár ő már korban hozzám illő.

2021. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!