Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülés után 4 hónappal normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után 4 hónappal normális, hogy nehezen tudok elélvezni a nyalástól?

Figyelt kérdés
4 hónapja született meg a picink, kivártuk az első 6 hetet is, de egyenlőre nem úgy működik a testem ahogy korábban. A férjem háromnegyed órán keresztül nyalt, míg végül sikerült elélveznem. Korábban 5 perc sem kellett hozza, most meg fel órákat tolt odalent, amíg orgazmusom lesz. Másoknál is így van?

2021. szept. 3. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztalatot nem tudok írni, de mindenki más és máshogy viseli a teste a terhességet stb. Hormonálisan is teljesen más a helyzet, mint a szülésed előtt. Szerintem 4 hónap elég rövid idő. Adj magadnak több időt, nem kell erőltetni a dolgokat. Biztosan vissza fog állni ez is, de legyetek türelmesebbek. Remélem a férjed megértő veled
2021. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is idő volt visszarázódnom a szexhez, ez természetes. Nem feltétlen fizikális lehet az ok, simán lehet hogy agyilag nem tudsz egyenlőre kikapcsolni, ellazulni. Tudom hogy ez szexualitás téma de lehet nem ide kellett volna írnod mert itt sajna mint látod agyhalottak vannak főként. Tisztelet a kivételnek az egyesnek aki hasznos választ adott.
2021. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Egyénfüggő. Dolgozik benned még jópár mentális blokk, de türelem és oldódni fog (szervi problémád nincs). Engedd el magad és gyakoroljatok szorgalmasan, idővel oldódni fog a feszkó.
2021. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!