Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, baleknak vagy bolondna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, baleknak vagy bolondnak tartanátok egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, már randiztok és a kémia is működik köztetek.


Jól halad az ismerkedés, mire egyszercsak azzal áll elő, hogy szívesen anyagi alapokra helyezné a kapcsolatotokat, amennyiben egy kérését teljesíted érte cserébe.


A kérése az, hogy minden egyes áldott nap harisnyát hordj. Télen, tavasszal, ősszel, mindig. (nyáron csak otthon, előtte kell viselni, kint a melegben nem)



Őrültnek tartanátok, vagy kihasználnátok, hogy a szexuális vágyai irányítják?😀😀



2021. szept. 3. 23:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jó egész évben hüvelygombával küzdeni. Annyi pénz nincs hogy én ezt elviseljem
2021. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Idiótának tartanám.
2021. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Minden nőnek hüvelygombája van, aki harisnyát visel? Kétlem...
2021. szept. 3. 23:49
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon izgatott lehetsz, ha ennyire összevissza irsz. "Jól halad az ismerkedés" Vagyis ISMERKEDÉSI FÁZIS! "szívesen anyagi alapokra helyezné a kapcsolatotokat" KITARTOTT SZERETÖI kapcsolatot akar. "nyáron csak otthon, előtte kell viselni" ÖSSZEKÖLTÖZÉS?
2021. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Tessék? 😀
2021. szept. 3. 23:51
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy az a pasi aki azért nem talál nőt mert harisnyàban masztizik.
2021. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ilyet még nem csináltam, de köszi a tippet!

Várj! Elráulnád, hogy hogyan tudnék harisnyában masztizni férfiként?? Vagy a hertéket gyúrnám? Nem is értem, komolyan. 🤣🤣

2021. szept. 3. 23:56
 8/25 mantis religiosa ***** válasza:
85%
Ha harinya van a nőn, mindennap el lehet venni a szüzességét! 😄😄😄
2021. szept. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 cseppszi ***** válasza:
88%
Az angol királyi ház nőtagjainak kötelező a harisnya viselet. Benősülsz oda és probléma letudva - bár hogy anyagilag hogy támogatnád őt az eléggé kérdéses nálam ...
2021. szept. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 cseppszi ***** válasza:
85%
Mondjuk nekem egy pasi ha már jól összejöttünk és pénzt kinálna , na ott lenne vége a kapcsolatnak - engem senki ne nézzen prostinak, hogy fizet a vágyai kielégítésére (bocsi)
2021. szept. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!