Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ti hogy oldjatok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogy oldjatok meg hogy ne menjetek el túl gyorsan szex közben? Én nem birom túl sokáig és őszintén megmondva nagyon zavar. Vannak esetleg erre valami gyakorlatok? Valakinek tipp aki volt hasonló helyzetben és sikerült megoldania?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sok kérdés van kiírva ezzel kapcsolatban, olvass utána
2021. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 3 nyomásos "szexem" is mert az ügye nem nevezhető annak de szépen lassan megtanultam irányítani most addig bírom ameddig akarom 😀 ne arra menj hogy elélvezz hanem tartsd egy szinten a felizgulásod
2021. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem tudom visszatartani, sőt, ha nagyon erre koncentrálok, még rosszabb.
2021. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Verd ki mielőtt szexelsz. Valamint úgy maszturbálj hogy visszatartod
2021. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha érzem hogy túl gyorsan el fogok menni, akkor érzéstelenítő krémmel bekenem a farkamat, rá óvszer, némi extra síkosító, így akár egy óráig is bírom. Sőt, van hogy nem is tudok elmenni... és végül úgy fejezzük be a szexet hogy a barátnőm 3-szor élvezett el én meg nem tudtam egyáltalán.. Igencsak frusztráló élmény, de azért mégis sokkal jobb mint 5 mp alatt elélvezni.
2021. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok elnyújtott maszturbálás segíthet.
2022. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!