Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letezik olyan hogy az elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan hogy az elso szexualis elemeny rossz de kesobb nem befolyasol semmit?

Figyelt kérdés
Nem volt valami jo az elso alkalom, foleg hogy egy random haverommal tortent aki nem is tudta h nekem o az elso, es nagyon durva volt. Oszinten szolva tudom hogy nem volt jo de nem erzem azt h engem ez barmilyen szinten melyen erintett volna...18L
2021. szept. 27. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen így kéne hogy legyen. Akiket traumatizál ez, azok úgy érzik csak ilyen lehet a szex és kiábrándulnak belőle
2021. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sem volt éppen jó. Nem volt erőszakos, csak ilyen bénácska volt, pedig nem volt kezdő. És utána én bolond vele maradtam másfél évig, hátha jobb lesz, de sose volt egy árva orgazmusom sem tőle. Szóban sokszor bántott, eléggé levitte az önbizalmam. Ennek már több éve, és őszintén, semmiféle nyomot nem hagyott. Nehéz volt utána az első pár szex új partnerrel, de mégis egy új világ nyílt meg előttem, hogy jé, a szex milyen jó is lehet. Ne aggódj, mindnenki követ el hibákat, de ha tanulsz belőle, csak jobb lehet legközelebb.
2021. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, főleg ha valóban nem is traumatizált. Valszeg szuper lesz azzal, aki figyel rád, illetve akivel szeretitek majd egymást.
2021. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

(A teljesen valid, saját tapasztalatról író 2-est miért kellett lepontozni?)

Szélsőséges esetben sajnos befolyásolhatja. Az egyik volt barátnőmet korábban megerőszakolták, emiatt vaginizmus és kiszámíthatatlanul előtörő szexuális averzió alakult ki nála. Bár normális libidója volt, és időnként egészen biztató dolgok is történtek köztünk, egy teljes év alatt sem jött össze egy igazi szeretkezés. Sajnos nem tudom, hogy kigyógyult-e a traumából (remélem, igen), már nem vagyunk együtt.

2021. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 Đettó!!!! Mintha csak én írtam volna, néhány apróbb különbséggel...

Én 1 évig voltam együtt egy sráccal, ennek már több éve szintén... Mondhatnám, h elég béna volt, de amitől ez még szarabb helyzet volt, hogy bár én teljesen tapasztalatlan voltam, de ő tapasztalt volt, mégsem volt jó szerető, és ami ezt még jobban alá húzta, hogy öntelt volt ebben és abban a tudatban volt, hogy ő jó az ágyban.

Soha egy pillanatig sem élveztem vele a szexet. Ha egymás után többször is kezdeményezte, volt hogy azért szurkoltam, h jaj csak ne akarja....

Számomra ennek volt egy olyan hozadéka, hogy azért gondoltam rá, hogy velem van a baj, és ez mással is így lesz. Féltem is újba kezdeni, évekig.... Még akkor is, ha tudtam, hogy tapasztalatlan vagyok.

De később azért változott, aki szeret, figyelmes, azzal maga az álom, szerelmeskedés minden együttlét, nem csak szex.

2021. szept. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!