Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Akinek a párja 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Akinek a párja 18 cm, vagy nagyobb mérettel rendelkezik. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kort és a partneretek méretét is írjátok le! :) Írhattok privit is

2021. okt. 4. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Az első pár szexnél még feszített és néha fájt is. Szerencsére összecsiszolódtunk már és minden szex nagyon élvezetes.

Ő 21 éves és 20cm a pénisze, én 22 vagyok és 4 éve vagyunk együtt.

2021. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom mennyi, sosem kérdeztem, magától nem mondogatja, de átlag feletti, 18-20/4-5 körül gondolnám. Van, ami jobb ekkora pénisszel, pl a lovagló vele a legjobb, van ami kevésbé, análozni szinte sosem szoktunk, pedig mással szerettem, vagy az orál is nagyon más.


Valamit valamiért :)


27N

2021. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
18 centi. Elsőre kissé ijesztő látvány volt, de tökéletesen tudja használni, ezen sok múlik. Isteni vele a szex, bátran kijelentem, hogy az eddigi legjobb. Tetszik a feszítő érzés, hogy ennyire kitölt, csak vele sikerült a hüvelyi orgazmus. Nagyobb szerintem már kicsit sok lenne a jóból, de ez így számomra tökéletes.
2021. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

19 centi.

35 vagyok, a férjem 44. Eleinte kicsit nehézkes volt, feszített. 18 év alatt megszoktam és megszerettem.

2021. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Kész csoda, hogy most nincsenek "a 18cm már túl sok" kommentek.


Kérdező, mivel a nők a nagyot szeretik, így ilyen mérettel csak jó tapasztalatuk van, ha a férfi is normális.

2021. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

19cm körülbelül és isteni vele a szex. Imádom. Eddig vele a legjobb:)

A vastagsága is tökéletes.


30N, 38F

2021. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Én 19 vagyok ő 26, hát baromi nagy, nem tudom pontosan, 20cm-es vonalzón túlért bőven, olyan 23-24 lehet vastagságra meg normál nem tudom az olyan 4 lehet kb, hát elsőre baromi ijesztő volt, de tudott vele vánni óvatosan, mindig egy picit többet tud használni idővel, amúgy meg mint monták pózfüggő van amiben kényelmesebb van amiben kényelmetlenebb, meg igen az orál más egy picit, de már 2 éve együtt vagyunk:) (és nem emiatt)
2021. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Bocs, nem méregettem még sose, jól csinálja, ez számomra pont elég, ha 17, ha 19 ha akárhány centis.
2021. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Jók a tapasztalatok
2021. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

20 cm, nekem is ijesztő volt elsőre, és az első jó pár szexnél eléggé feszített, de idővel megszoktam és imádom vele a szexet. Igen az orál is más. Ettől függetlenül vele a legjobb! :)

28N 34F

2021. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!