Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még lányok, aki vallási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még lányok, aki vallási okokból csak házasságkötés után veszítik el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen, akkor azt ők tehernek élik meg, vagy jó ez így? Esetleg pont azt nem értitek mit csinál mindenki más? Emiatt hamarabb férjhez mentek, mint egyébként tennétek?

2021. okt. 5. 22:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan nem vagyok az érintett csoport tagja, de ma már ritkák az ilyen szélsőségek. Ismerek olyan lányt akit ebben a szellemben neveltek, mégis lefeküdt a barátjaval. Teszem hozzá, 16 volt amikor összejöttek és 20 elmúlt amikor lefeküdtek. Gondolom belátta, hogy épeszű férfi nem fogja húsz évesen megkérni a kezét, és nyilván 4 év után már sok konfliktus is volt a 0 intimitasbol.
2021. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Nekem jó így. Van udvarlóm és neki is jó tudni, hogy nem ment át rajtam a fél város, mint egyeseken. Szeretnék korán házasodni. Természetesen érdekel a szex, de nem úgy, ahogy a mai lányok többsége válogatás nélkül rámászik minden fiúra.
2021. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Én ilyen lány vagyok. Ez számomra egyáltalán nem teher, hanem természetes.
2021. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Milyen házasságról beszéltek? Amiknek közel a fele válással végződik?
2021. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
Azért nem kell összeházasodni, hogy legyen róla egy papírotok... Szomorú, hogy itt is ilyen szektás lányok írkálnak.
2021. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok szektás lány. 😄 A házasság számomra az, amikor a legkomolyabb módon elköteleződök az ember mellett, akit szeretek.. És igen, nem szeretnék előtte mással lefeküdni.. Borzalmas teremtés vagyok tudom 😄 De ha a szívünkben megtörtént a házasság, akkor azt boldogan tudatom az emberekkel is egy hivatalos ceremónia keretén belül. Ennyi az egész. Akit választok azt egy életre választom és vállalom őt úgy ahogy van. Jöhet a lepontozás. 😊
2021. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
Szektás elmebeteg vagyok, mert nem ültem bele 500 péniszbe a házasságom előtt, hát ezek a mai fiatalok borzasztóak. :(
2021. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#4,#5:


Mi a baj velük? Ők is a társadalmunk részei, én inkább hálás vagyok nekik, hogy leírták, hogy igen, ez a mindennapjaink része is. Ez az ő értékrendjünk, mint ahogy a tiéd az, hogy a párkapcsolat nem a papírról vagy a szertartásról szól és nem kell erőltetni.


#3


Én nem sok olyan lányt ismerek, aki válogatás nélkül lefekszik bárkivel. Akik házasság nélkül is szeretkeznek, az én ismerettségi körömben hűségesek a partnerükhöz, és ha nem élnek párkapcsolatban, akkor nem szeretkeznek. Sok olyan ismerősöm van, akinek az első partnere lett a házastársa, de házasságkötés előtt már éveket együtt éltek, és ezalátt voltak együttléteik. Ahogy elfogadom, sőt érdekesnek és értékesnek tartom a te értékrededet, ugyanúgy tudom értékelni azt, aki másképp gondolkozik.


U.i: Ha kérhetem kort is írjatok, mert egész más ha valaki 14 évesen látja így a világot, mintha valaki mondjuk 25 évesen.

2021. okt. 5. 23:04
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
A szex egy természetes dolog, aminek nincs erkölcsi vonzata, így nyílván furák az ilyen emberek, de elmebetegek semmiképpen sem.
2021. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

De ki mondta azt, hogy fűvel fával le kell feküdni, mielőtt valakivel elköteleződnél? Na ez a másik véglet.

Én az arany középútban hiszek, nem kell r*bancnak lennie senkinek sem, de azt se várjuk el, hogy mindenáron akkor veszítsd el a szüzességedet, miután valakivel összeházasodsz... Ki tudja, hogy házasság után milyen problémák lesznek majd, hosszasan lehetne beszélni a hátrányokról.

2021. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!