Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk miért szeretik annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért szeretik annyira az autós szexet ?

Figyelt kérdés
Párommal meg a volt barátommal is rendszeresen szexelünk autóba meg másoktól is hallom, hogy a fiúknál nagyon szeretnek autóban dugni. Ez miért van nálatok srácok ? Mi izgat ennyire abban , hogy autóban tudtok szexelni ?

2021. okt. 15. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
az hogy szinte bárhol lehet benne..
2021. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az én baráti körömben egyik sem szeret, mert kényelmetlen.
2021. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Azért mert csórók és nem telik nekik lakásra.

Szerintem tök kényelmetlen kocsiban szexelni, a szopást kivéve.

2021. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Szexelni bárhol szeretek igazából, de a szopás jobb kocsiban.
2021. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Kényelmetlen a kocsi (hacsak nem egy kisbusszal van a pasi:D), viszont minden izgalmas,ami nem a klasszik hálószobai szex.

Én nőként azt tudom elmondani, hogy rohadtul beindít, ha látom a férfit vezetni (nyilván ha jól vezet). Rendesen felizgat:D kb azonnal rávetném magam. Pl amikor bal kézzel órával a karján a kormány tetején kormányoz. Vagy mikor a combomra teszi a jobb kezét és mikor váltani kell nem veszi el, hanem a bal kezével átnyúl és azzal vált. Ohtejóistenkegyelmezz:D Arról ne is beszéljek, amikor a kanyarban kicsit meglöki az autó seggét. Na ilyen apróságok vannak, amik nagyon beindítanak és alig bírok magammal. Nyilván menet közben ha veszélyes, soha semmit nem csinálnék, ez alap. Maximum a kezem teszem neki oda vagy valami. De ha megálltunk, lehet nem bírok várni hogy lakásra érjünk. Szóval női oldalról is tud ám izgató lenni a dolog, nem csak a férfiak 'mániája' ez.

Szerintem a pasiknak amiatt is tetszik, mert vezetés közben eleve magabiztosabbnak, férfiasabbnak érzik magukat (főleg ha még olyan autóban is ülnek) és ha egy nő az autóban szopja le vagy ott dughatja meg őt, na akkor az még rátesz egy lapáttal:D meg ott a lebukás izgalma is, emiatt aztán űverférfias érzés lehet a dolog, de ez csak egy tipp:)

2021. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az autó a másik szerelmük,és így olyan mintha hármasoznának.
2021. okt. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös hát ez elég érdekes.:DD
2021. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
3-asnak igaza van. Mert nincs lakásuk, és azt hiszik, a nőknek mindegy vágya hogy egy szűk kényelmetlen vacakban dugjanak.
2021. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7: Lehet, hogy furcsa ilyet hallani, de nem ez az egyetlen:D engem nagyon sok hétköznapi, szexualitástól mentes dolog fel tud izgatni. Lehet ez nem túl gyakori, de én ilyen vagyok. Mondjuk szerintem azért vannak még ilyen nők, akiknek tipikusan ez az autóvezetés szexi tud lenni, ez annyira nem lehet ritka.
2021. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert fő a változatosság :) meg sokszor csak így tudod "megoldani". Ettől még tényleg kényelmetlen bármekkora is az autó, de ha a szándék megvan akkor kis ügyességgel a legkisebb autóban is megoldható a dolog.
2021. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!