Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok az annálról, belementek? Fiúk ti szeretitek seggbe?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 12:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mármint a fiúk lányokat mielött valaki félre érti ;)
2021. okt. 15. 12:01
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem szeretem és nem is érdekel igazán. 24N
2021. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem szeretem. F
2021. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

27 F

Soha nem raknám be hátra senkinek

Engem taszít a dolog

2021. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem szeretem. Nem akartam kipróbálni de barátom rábeszélt. Évente egyszer megkapja ha jól viselkedik, de én speciel 2-3 percig bírom ki, annyira rossz utána hogy ez annyi időből áll csak. Sosem sikerül ennyi idő alatt elélveznie páromnak, egyszer mondta is hogy fájt neki a farka, annyira rászorítottam, hogy majdnem beragadt. Nem nekünk való.
2021. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Annálról?? :o


eddig 3x volt benne részem,abból 2 nagyon rossz volt de a harmadik nagyon tetszett mert odafigyelt rám a férfi.

Szval ha jó akkor az tetszik.

23l

2021. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tetszik. :)
2021. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a fiúkat érdemesebb seggbe dugni, hiszen a férfiak G pontja a fenekükben van. Ők azok, akiknek az anál kifejezetten élvezetet okoz


Tehát fordítva kellene: a fiúkat kellene seggbe dugni egy jó nagy, műfarokkal.

2021. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Inkabb annak lenne értelme hogy a pasikat dugjak seggbe nem fordítva. Nekünk nőknek van erre egy speciális lyuk ami nedves is meg nem is fáj, sőt még élvezzük is. Viszont ha egy "hetero" pasi azt akarja hogy egy nő seggbe dugja az már mégiscsak bzis. :D Nem is kezdenék olyannal.
2021. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

'Belemenni' nem, az már rég rossz, ha győzködés hatására adom be a derekam. Bármiről is legyen szó.

De én szeretem és élvezem az anált, szóval szívesen csinálom.

Seggem nincsen, maximum fenekem.

N

2021. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!