Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, mivel lehet lenyűgözni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mivel lehet lenyűgözni benneteket egy szexkapcsolat kezdetén? Holnap találkozom egy sráccal,szexkapcsolat lesz, persze ha jó a szex csak akkor. Még soha nem találkoztunk, csak írogattunk vágyaink egyeznek, de azért mégis tartok tőle.

Figyelt kérdés
Jó tanács?
2021. okt. 15. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
A tanácsom: A gyorshívást állítsd be a telefonodon!
2021. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha soha nem találkoztatok, akkor lehet hogy szex se lesz. Nem biztos hogy fogtok tetszeni egymásnak.
2021. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azzal ha magadat hozod... Amit eddig is. Mert ha az kamu volt akkor nem lesz jó.
2021. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy nem az ágyba kezdünk, akkor derül ki hogy mi a helyzet ha látjuk egymást, beszélgetünk.
2021. okt. 15. 18:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Több önbizalommal;) Miért te tartasz tőle és te akarsz megfelelni neki, lenyűgözni őt? Állj úgy hozzá, hogy neki kell lenyűgöznie téged. Sikerül neki vagy sem?;)
2021. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem kamuztam, eddig is magamat adtam. Önbizalom? Talán azért tartok tőle, mert soha nem találkoztam így senkivel és már fél éve nem szexeltem.

Nálatok hogy zajlott egy ilyen találkozó?

2021. okt. 15. 18:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad a vágyak egyeznek, ez már fél siker, gondolom képet láttál róla. Egyszer volt ilyen találkozóm, ugyanígy tartottam tőle, egy hetet írogattunk előtte,izgultam nagyon, de már az első pillanatban elszállt az izgalmam, mert ő olyan cuki volt átölelt és adott egy puszit. Beültünk egy kávézóba ott beszélgettünk, hát az már ott kiderült hogy a kémia működik, és az első szex vele, hihetetlen volt, szerintem azért mert előtte sokat írogattunk a témában.

Ha szimpatikus volt írásban akkor elvileg nem lehet gond. Hajrá.

N

2021. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lazy Lover ***** válasza:
69%
Kiadós sexel
2021. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Ne pánikolj, ha az elején minden rendben lesz és eljuttok a szexig tuti él lesz ájulva. Én el voltam mikor sikerült. 43f
2021. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyéb függő, de ha tényleg eleget beszélgettetek a dologról, akkor tudod, hogy mi kell neki.

De ha esetleg az érdekel, hogy pl engem mivel lehetne, akkor írj egy üzenetet 😉

2021. okt. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!