Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a fiúk akik havonta 3-4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk akik havonta 3-4 egyéjszakást összehoznak hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Ennyire sok lány van aki bele megy kalandba?
2021. okt. 15. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
A legtöbb huszon éves egy szakadt k**va
2021. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Külső, stílus, kisugárzás, személyiség, csipetnyi csibészség, vagányság, határozottság és nem félnek kezdeményezni. Ha alkalmizol és 20-ból egyet elgurítasz a gólig akkor már k.rva jó vagy a szeren. Szóval számold ki hányszor kell 4 partnerhez egy hónapban próbát tenni.
2021. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
#2: elég, ha egyszer bekapja a legyet a lány és úgy dönt, megtartja. Akkor már nem olyan nagy buli a kurafi lét. Na ezért nem művelem ezt.
2021. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek ilyen fiút. Ő elég jóképű és eléggé tetszik a lányoknak. Minden pénteken és szombaton lemegy egy éjszakai szórakozóhelyre. Ott addig iszik amíg nem jön meg a bátorsága,hogy odamenjen egy lányhoz. Mikor odamegy akkor már nagyon laza és könnyen megy neki. Ott el is kezd vele csókolózni,meg már a melleit is fogdossa,meg a bugyijába is benyúl a lánynak. Ezután már nyert ügye van.
2021. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
A bőr és nemi beteg gondozó orvosának rendelési szüneteiben.
2021. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
#3 egy pár évtizede már feltalálták az óvszert és lehet is kapni. Alkalmiban amúgy is kötelező a gumi! Aki olyan hülye hogy a nélkül nyomja az meg magára vessen. Ja és nemibetegségek... elég rendszeresen járok swingerbe, privát partikra s nem tegnap kezdtem, de óvszer és pár alapszabály s láss csodát nem kaptam el semmit.
2021. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Határozott, de nem bunkó fellépés, jóképűség. Én 4-5ször voltam szórakozóhelyen az évben, mindig összejött legalább smárolás, de volt hogy együtt is aludtunk a lánnyal aznap. A legutóbbi ilyen alkalom óta együtt vagyok azzal a lánnyal
2021. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Elsősorban kamuznak.
2021. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy versenyeztunk haverokkal . Nekem 4 volt egy honap alatt kb 150 lanynal biztos beprobalkoztam , de volt egy haverom aki a hajnali csajokra ment ra… 9 volt abbol az egyik harmas. Utana mindenki megprobalta hajnal es tenyleg jobbak az aranyok .

Igaz a csajok se a legjobbak de olyankor mar nem nagy a felhozatal ha du€€i akarsz kompromisszumokat kell kottni

2021. okt. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!