Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetnék örömfiú nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirito kérdése:

Hogyan lehetnék örömfiú nők részére? Hirdessem magam valahol?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Erre igazából nincs igény, legfeljebb 100+ kg, ill. 60+ éves nőknek.
2021. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Tudtommal a legtöbben masszőri tevékenység mellett nyújtanak szexuális szolgáltatást (a masszázs gyakorlatilag az előjáték), tehát minimum egy tanfolyamot jó volna elvégezni.

Az ápoltság és a sportos test nyilván alap, a szexuális kultúra pedig elengedhetetlen. Tudni kell kézzel, szájjal, és genitálisan is örömet szerezni. Egyik vendégnek sem mondhatod azt, hogy bocs, rád nem áll fel.

Olyat kell nyújtani, hogy egymásnak ajánljanak téged a nők.

Ebben a szakmában is nagy előny lehet, ha jól beszélsz angolul.

2021. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem hirdeted magad, akkor nem is fognak tudni rólad! A rosszlanyok.hu-n pasik is vannak, te is próbálkozhatsz!
2021. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Soha az életben nem alacsonyodnék le odáig, hogy férfinak én fizessek a szexért. Nem is szorulok rá. Tudod magad hirdetni, de számíts rá, hogy nem épp topmodellek jelentkeznek majd.
2021. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hirdetheted magad, de ne lepődj meg ha a jelentkezők 99%-a meleg pasi lesz, s 1-2 havonta fog csak nő beesni az ajtón azok sem éppen a leghelyesebb kategóriából.
2021. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy számomra nagyon vonzó nő ismerősöm mesélt arról, hogy hívott magához erotikus masszőr férfit. Pedig amúgy tényleg nagyon jó csaj személyiségre is. Szóval van erre igény, de abban én sem kételkedem, hogy ritkán.


Ami pszichológiailag megszületik, egy férfi prostit igénybe vevő nőnél, hogy bár akármikor talál magának szexpartnert, az nem olyan minőség. Vagy nem vonzó a férfi, vagy béna esetleg önző és nem érdekli, hogy a nő is élvezze stb. Sok nő panaszkodik, hogy nem talál normális szexpartnert.


És ekkor egy teljesen valid megoldás, hogy felkeresnek valakit aki jól néz ki, tudja a dolgát és abban az x órában csakis a nő élvezetén van a hangsúly.


De azért azt is lássuk be, hogy ha férfiként oda eljutunk, hogy egy sima szexpartnert könnyű találni, már az hatalmas eredmény, nem hogy még pénzt is kapjunk ezért.

2021. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Sztem terjedni fog az igény rá. Egyre több nő meg tudja fizetni és egyre felszabadultabbak ilyen téren is.

Én is olvastam hogy volt igen szép nő aki igénybe vett ilyent mert nincs a ffivel utána probléma és profi szolgáltatást várt.

Nyilván ha befutsz akkor válogathatsz is mint ahogy sok nő prosti teheti ezt meg.

2021. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki időtszakított és válaszolt a saját elképzelése,tapasztalata szerint.

Két 30 feletti nő írt azóta és elképesztően élveztük egymást.

Szó szerint csak az élvezet számított és a végén emelt fővel távozhattam.

2021. okt. 18. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!